Piaseczno piłka halowa - Futsal

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Piaseczno piłka halowa - Futsal

Postautor: Adi'x » pn paź 01, 2007 12:28 am

Nie wiedziałem gdzie zamieścić ten temat, ale wybrałem dział rozrywka.

Mam pytanie czy jest organizowany jakiś turniej piłki halowej w Piasecznie na czas jesienno-zimowy żeby aktywnie spędzić te kilka chłodnych miesięcy gdzie za oknami pogoda nie dopisuje.

Jeżeli nie to może była by możliwość i oczywiście chętni do zorganizowania np amatorskiej ligi piłki halowej w Piasecznie. Warunki są. Piaseczyński GOSiR posiada piękną halę. Rozgrywki mogły by się odbywać w weekendy, tak żeby nie kolidowały z pracą/nauką.

Jest to jedynie propozycja, jednakże mam nadzieję że chętni by się znaleźli w różnym przedziale wiekowym od osoby uczące się po osoby pracujące które chciałyby oderwać się od pracy i spędzić aktywnie czas.

Czekam na komentarze i serdecznie pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

Piaseczno piłka halowa

Postautor: Martin » pn paź 01, 2007 9:18 am

Samą grą w piłkę halową w Piasecznie byłbym zainteresowany, jednak mój poziom gry w piłkę jest bardziej rekreacyjnym, tak więc w raczej w turniejach nie miałbym się po co pokazywać :)

Jeżeli będą chętni do gry w piłkę w Piasecznie, to chętnie się dołączę.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Adi'x » pn paź 01, 2007 10:10 am

Ja również nie gram na bardzo wysokim poziomie ale widziałem, że jest możliwe stworzenie ligii w piłkę halową i grali tam amatorzy bez względu na wiek. Tak więc wystarczą chęci i organizator :) (choć wiem że to drugie będzie trudniejsze)
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

Piaseczno piłka halowa

Postautor: Jankes » pn paź 01, 2007 12:46 pm

Piłka halowa to fajna sprawa, ale czy są w Piasecznie ośrodki, które chętnie wynajmują sale gimnastyczne do gry w piłkę.

p.s. Adi'x co oznacza nazwa Futsal w tytule postu?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Adi'x » pn paź 01, 2007 1:04 pm

Futsal to poprostu oficjalna nazwa "piłki halowej/halówki" jak ludzie potocznie mówią.

Wiem że GOSiR wynajmuje, ale wiąże się to z większymi kosztami. Aktualnie gram amatorsko ze znajomymi w Zalesiu Górnym, jednakże myślałem że byłoby możliwe zorganizowanie czegoś na miarę amatorskiej piłki halowej dla mieszkańców piaseczna i okolic.
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: Jankes » pn paź 01, 2007 1:27 pm

Adi'x pisze:zorganizowanie czegoś na miarę amatorskiej piłki halowej dla mieszkańców piaseczna i okolic

Na tym forum to Marcin Kania jest fanem piłki nożnej i może z jego znajomościami udałoby się coś zorganizować. Ale z tego co wiem to wyjechał teraz na urlop (wspominał o tym w innym poście). Może po powrocie odezwie się w tym poście.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Piaseczno piłka halowa

Postautor: kameleon » pn paź 01, 2007 1:57 pm

widzę, że jakaś piłka halowa szykuje się w Piasecznie :)
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

piłka halowa w Piasecznie

Postautor: Jakub » pn paź 01, 2007 7:50 pm

Wstępnie jestem zainteresowany grą w piłkę halową. Jeżeli zbierze się większa ilość osób z Piaseczna, to i ja się pojawię :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Adi'x » pn paź 01, 2007 8:19 pm

Dlatego potrzebna jest osoba/osoby majace zdolnosci organizatorskie oraz pomysły aby zorganizawac cos większego niż 10 osób :)
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

piłka halowa w Piasecznie

Postautor: Martin » pn paź 01, 2007 8:52 pm

Po organizacji spotkań mieszkańców Piaseczna i okolic (post: spotkanie integracyjne forumowiczów - mało chętnych na integrację), śmiem twierdzić że więcej będzie problemów w zebraniu 10 osób, które regularnie będą chodziły na piłkę - niż organizatora. Jak wróci Marcin Kania z urlopu, to możemy coś wspólnie zorganizować, ale czy będą zorganizowani i pewni siebie chętni (odpowiednia ilość)? :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Adi'x » pn paź 01, 2007 9:00 pm

Ja od siebie mam pewnych 6 osób i więcej w zależności od terminu. Kolejną rzeczą jest miejsce. GOSiR jest trochę drogim miejscem, chyba że ktoś ma jakieś znajomości.
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: michalpias » pn paź 01, 2007 10:46 pm

Hmmm, nie chciałbym tu siać defetyzmu, ale pamiętam, że na forum www.piaseczno.com.pl temat piłki halowej był grany dobre pół roku i szybciej się skończyło forum niż się ludzie dogadali :wink:

Ale w sprzyjających okolicznościach możecie i mnie liczyć do tej futbolowej kompanii.
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Adi'x » wt paź 02, 2007 12:16 am

Popytajcie wśród znajomych czy by nie chcieli pograć, jak się ludzi zbierze i stworzy się drużyny to pozostanie już tylko problem miejsca. Na początku napewno będzie trudno ale jak się zbierzemy, znajdziemy miejsce i dogadamy to powinno się udać.
Trzymam kciuki :D
Awatar użytkownika
Adi'x
 
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 7:20 pm
Lokalizacja: Józefosław

Piłka nożna w Piasecznie

Postautor: Jankes » wt paź 02, 2007 12:38 pm

Nie znam aż tak dobrze Piaseczna, ale znajomy wspominał coś kiedyś o sali gimnastycznej w szkole podstawowej 5, obok bazarku. Może tam zapytajcie się o możliwość wynajęcia sali?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

piłka halowa w Piasecznie

Postautor: Martin » wt paź 02, 2007 4:16 pm

Adi'x pisze:Popytajcie wśród znajomych czy by nie chcieli pograć

Rozesłałem po znajomych, informację z linkiem do tego postu.
Może ktoś się jeszcze zgłosi.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

cron