Piłka nożna dla dziewczynki - sekcja na terenie Piaseczna

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Piłka nożna dla dziewczynki - sekcja na terenie Piaseczna

Postautor: Aneta » pt mar 18, 2011 9:42 am

Moja 9 letnia córka bardzo chce grać w piłkę nożną, szukamy sekcji na terenie Piaseczna. Proszę podpowiedźcie gdzie mogę ją zapisać.
Dzięki
Aneta
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 18, 2011 8:43 am

Piłka nożna dla dziewczynki - sekcja na terenie Piaseczna

Postautor: Torex » pt mar 18, 2011 11:26 am

Aneta pisze:Moja 9 letnia córka bardzo chce grać w piłkę nożną, szukamy sekcji na terenie Piaseczna. Proszę podpowiedźcie gdzie mogę ją zapisać.
Dzięki


Treningi dla dziewczyn w wieku +/- 10 lat są w piątki o 20.30 na GOSIRze i we wtorki, ale nie pamiętam o której.

Przyjdź dzisiaj na trening z córą.

Pozdrówka
Tomek
Torex
 
Posty: 41
Rejestracja: sob cze 13, 2009 6:54 pm

Postautor: lipao45 » śr mar 30, 2011 1:21 pm

Aneta, po wiecej informacji odsyłam na stronę juniorskiej sekcji piłkarek

oto link:

http://gosirpiasecznojuniorki.futbolowo.pl
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości