Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: Martin » pn sie 02, 2010 10:56 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: stentonik » pn sie 02, 2010 10:59 am

Kto to organizuje. Osoba prywatna? Gmina? Firma jakaś?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: sonik » pn sie 02, 2010 11:04 am

stentonik pisze: Osoba prywatna
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: stentonik » pn sie 02, 2010 11:30 am

Dzięki.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: Marcin KANIA » pn sie 02, 2010 11:46 am

G R A M Y ?

1. Marcin KANIA
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: Jaco » pn sie 02, 2010 11:47 am

Ja organizuje ten turniej. Gmina na razie nie wykazuje chęci do zorganizowania tego typu imprezy :)
Jaco
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 13, 2009 7:41 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Re: Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: stentonik » pn sie 02, 2010 12:01 pm

Jaco pisze:Ja organizuje ten turniej.



Chwała Ci za to chłopie.


Jaco pisze:Gmina na razie nie wykazuje chęci do zorganizowania tego typu imprezy :)


Coś wiemy na ten temat.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: Martin » pn sie 02, 2010 12:04 pm

Jacek, gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie tego turnieju. :good:


p.s. gdyby nie inicjatywy prywatnych osób, to NIC by się nie działo w Piasecznie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: via » pn sie 02, 2010 12:09 pm

Martin pisze:p.s. gdyby nie inicjatywy prywatnych osób, to NIC by się nie działo w Piasecznie.


oooojjjj tak, ooojjj tak :mrgreen:

ps. czego np. to forum i portal jest dobrym tego przykładem
Ostatnio zmieniony pn sie 02, 2010 12:12 pm przez via, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jaco » pn sie 02, 2010 12:10 pm

Niestety Martin.. Ale miejmy nadzieje ze właśnie przez takie imprezy się to zmieni i zacznie się coś dziać w Piasecznie,dużo pracy to nie wymaga wystarczy odrobina chęci :)
Jaco
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 13, 2009 7:41 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

Postautor: Martin » śr sie 11, 2010 10:55 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Grano o Puchar Piaseczna

Postautor: Kowal » pt sie 27, 2010 1:28 pm

W sobotę, 14 sierpnia, na boisku szkolnym przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie rozegrany został pierwszy w historii turniej piłkarski o „Puchar Piaseczna Orlik 2012”. Nadspodziewanie duże zainteresowanie zawodami bardzo pozytywnie zaskoczyło organizatorów. Rywalizacja, choć bardzo zacięta, przez cały czas toczona była w duchu fair play.

Na pomysł zorganizowania w Piasecznie amatorskiego turnieju piłkarskiego wpadł jakiś czas temu Jacek Pałuba.
- Pojawił się on głównie z powodu braku zainteresowania ze strony gminy podobnego typu imprezami - mówi główny organizator sobotniego wydarzenia. - W Piasecznie jest bardzo dużo zdolnych chłopaków grających w piłkę, zatem zebranie 16 drużyn nie stanowiło żadnego problemu.
Ostatecznie zgłosiło się nawet więcej zespołów, ale niestety sprawy czasowe i organizacyjne nie pozwoliły na zwiększenie liczby uczestników. Sam poziom turnieju był jednak bardzo wysoki, zaś walka na boisku - niezwykle ostra. W meczu finałowym drużyna AA Team zwyciężyła 3:1 White Asses Crew. Królem strzelców imprezy, z dorobkiem 10 trafień, został zaś Adam Borowski.
- W organizacji turnieju pomógł mi Marcin Borkowski (forum Piaseczna), który zajął się nagłośnieniem imprezy w Internecie oraz serwis Piaseczno2. net, za co im serdecznie dziękuję - mówi Jacek Pałuba. - Oprócz tego chciałem bardzo podziękować mojej dziewczynie Paulinie, która, mimo niewielkiej wiedzy na temat piłki, dzielnie pomagała mi przez cały turniej, zajmując się zapisywaniem wyników, goli, jak i robieniem statystyk. Podziękowania należą się również mojej mamie, która bezinteresownie zajęła się stroną medialną turnieju, „robieniem zdjęć”, jak również dbaniem o czystość i porządek boiska w czasie całego turnieju.
Pierwszy w historii turniej o „Puchar Piaseczna Orlik 2012” należy ocenić jak najbardziej pozytywnie. Grało w nim w końcu ponad 160 zawodników, których zagrzewało do boju około 40 kibiców.
- Daje to w sumie ponad 200 osób na turnieju, co jak na pierwszy raz wydaje mi się być wynikiem dobrym, na pewno zachęcającym do zorganizowania kolejnej takiej imprezy, czego z pewnością się podejmę - podsumowuje Jacek Pałuba.
- Zachęcam również gminę do zainteresowania się podobnymi imprezami i wspierania ich. Nie wymaga to dużo pracy, wystarczy odrobina chęci.

http://kurierpoludniowy.pl/?page=artykul&id=6013
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości