Wybieramy najpopularniejszego sportowca gminy Piaseczno
: pt gru 04, 2009 12:38 pm
Najpopularniejszy sportowiec gminy Piaseczno roku 2009
Kurier Południowy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piasecznie ogłosili plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku gminy Piaseczno.
Czekają na smsy pod numer 71826 (1 zł+vat). W treści smsa należy wpisać: sportowiec kropkę a następnie numer przyporządkowany do sportowca. Np. sms o treści: sportowiec.19 będzie głosem oddanym na Katarzynę Dąbrowską.
Wśród uczestników sms-owego plebiscytu rozlosują nagrody: dwa dwuosobowe zaproszenia na bal sportu oraz całoroczny karnet na pływalnię w GOSiR. Im więcej wysłanych smsów tym większa szansa na nagrodę i większe poparcie dla naszego ulubionego sportowca.
1. Mariusz Niziołek (kick-boxing) KS Piaseczno
2. Dorota Godzina (kick-boxing) KS Piaseczno
3. Robert Matyja (kick-boxing) KS Piaseczno
4. Aleksander Werecki (tenis stołowy) GOSiR
5. Marek Badowski (tenis stołowy) GOSiR
6. Agata Tomaszewska (kolarstwo) GOSiR
7. Grzegorz Tomaszewski (kolarstwo) GOSiR
8. Katarzyna Stefańska (taniec sportowy) KS „Grawitacja“
9. Dawid Reszka (kolarstwo) LUKS „Trójka“
10. Jakub Gabarkiewicz (łucznictwo) KS Hubertus
11. Andzelika Paduch (koszykówka) GOSiR
12. Anna Wojtyniak (piłka nożna kobiet) GOSiR
13. Marta żołnierska (piłka nożna kobiet) GOSiR
14. Aleksander Danielewski pływanie GOSiR
15. Agata Magner pływanie GOSiR
16. Patryk Leśniewski (judo) UKS „ Szogun“
17. Emil Wrażeń (piłka nożna) KS „Piaseczno“
18. Tomasz Dudek (piłka nożna) KS „Piaseczno“
19. Katarzyna Dąbrowska (koszykówka) kobiet KS „Piaseczno“
20. Tomasz Wójcikowski (koszykówka mężczyzn) KS „Piaseczno“
21. Damian Szulc (piłka nożna) LKS „Perła“ Złotokłos
22. Katarzyna Gawlik (siatkówka) LKS „Perła“ Złotokłos
23. Joanna Cibicka (lekkoatletyka) KS „Piaseczno“
24. Krzysztof Wasiewicz (lekkoatletyka) KS „Piaseczno“
Smsy przyjmują do 13 stycznia 2009 roku, do północy. Wyniki plebiscytu poznamy 16 stycznia 2010 roku, podczas Balu Sportu organizowanego przez GOSiR.
źródło: Kurier Południowy wydanie nr 321, 2009-12-04
Kurier Południowy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piasecznie ogłosili plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku gminy Piaseczno.
Czekają na smsy pod numer 71826 (1 zł+vat). W treści smsa należy wpisać: sportowiec kropkę a następnie numer przyporządkowany do sportowca. Np. sms o treści: sportowiec.19 będzie głosem oddanym na Katarzynę Dąbrowską.
Wśród uczestników sms-owego plebiscytu rozlosują nagrody: dwa dwuosobowe zaproszenia na bal sportu oraz całoroczny karnet na pływalnię w GOSiR. Im więcej wysłanych smsów tym większa szansa na nagrodę i większe poparcie dla naszego ulubionego sportowca.
1. Mariusz Niziołek (kick-boxing) KS Piaseczno
2. Dorota Godzina (kick-boxing) KS Piaseczno
3. Robert Matyja (kick-boxing) KS Piaseczno
4. Aleksander Werecki (tenis stołowy) GOSiR
5. Marek Badowski (tenis stołowy) GOSiR
6. Agata Tomaszewska (kolarstwo) GOSiR
7. Grzegorz Tomaszewski (kolarstwo) GOSiR
8. Katarzyna Stefańska (taniec sportowy) KS „Grawitacja“
9. Dawid Reszka (kolarstwo) LUKS „Trójka“
10. Jakub Gabarkiewicz (łucznictwo) KS Hubertus
11. Andzelika Paduch (koszykówka) GOSiR
12. Anna Wojtyniak (piłka nożna kobiet) GOSiR
13. Marta żołnierska (piłka nożna kobiet) GOSiR
14. Aleksander Danielewski pływanie GOSiR
15. Agata Magner pływanie GOSiR
16. Patryk Leśniewski (judo) UKS „ Szogun“
17. Emil Wrażeń (piłka nożna) KS „Piaseczno“
18. Tomasz Dudek (piłka nożna) KS „Piaseczno“
19. Katarzyna Dąbrowska (koszykówka) kobiet KS „Piaseczno“
20. Tomasz Wójcikowski (koszykówka mężczyzn) KS „Piaseczno“
21. Damian Szulc (piłka nożna) LKS „Perła“ Złotokłos
22. Katarzyna Gawlik (siatkówka) LKS „Perła“ Złotokłos
23. Joanna Cibicka (lekkoatletyka) KS „Piaseczno“
24. Krzysztof Wasiewicz (lekkoatletyka) KS „Piaseczno“
Smsy przyjmują do 13 stycznia 2009 roku, do północy. Wyniki plebiscytu poznamy 16 stycznia 2010 roku, podczas Balu Sportu organizowanego przez GOSiR.
źródło: Kurier Południowy wydanie nr 321, 2009-12-04