Wybieramy najpopularniejszego sportowca gminy Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Re: sportowiec roku 2010

Postautor: Kowal » śr gru 29, 2010 11:12 am

Ivona pisze:Jeżeli ktoś nie śledzi dokonań sportowców, to nie ma pojęcia na kogo wysłać swój głos. W wątku pojawiają się nazwiska z propozycją, na kogo zagłosować. Gdzie można poczytać o promowanych przez Was sportowcach?

Wysłałem smsa sportowiec.4 na Mariusza Niziołka, a o jego dokonaniach, możesz poczytać na jego stronie http://mariuszniziolek.webpark.pl
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Re: sportowiec roku 2010

Postautor: Ivona » śr gru 29, 2010 11:28 am

Na temat Mariusza już trochę wiem, ponieważ sporo informacji jest też na tym podforum, w wątkach o kickboxingu. Pytanie głównie kierowałam do osób, które zachęcają do głosowania np.: na Krzysztofa Wasiewicz i Joannę Wasiewicz, którzy podobno prowadzą w głosowaniu smsowym. Gdzie mogę poczytać o ich dokonaniach? W google jest dużo osób o podobnym imieniu i nazwisku, a nie ma wyraźnie zaznaczonych stron o ich dokonaniach sportowych. Mają swoją stronę, żeby tam o nich poczytać?
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: sportowiec roku 2010

Postautor: Roberto » czw gru 30, 2010 2:03 pm

Ivona pisze:Na temat Mariusza już trochę wiem, ponieważ sporo informacji jest też na tym podforum, w wątkach o kickboxingu. Pytanie głównie kierowałam do osób, które zachęcają do głosowania np.: na Krzysztofa Wasiewicz i Joannę Wasiewicz, którzy podobno prowadzą w głosowaniu smsowym. Gdzie mogę poczytać o ich dokonaniach? W google jest dużo osób o podobnym imieniu i nazwisku, a nie ma wyraźnie zaznaczonych stron o ich dokonaniach sportowych. Mają swoją stronę, żeby tam o nich poczytać?

Krzysiek i jego siostra Joanna są znani głownie w środowisku sportowym biegaczy. jesli wygrywaja, to tylko pokazuje jak bieganie jest popularne wśród mieszkańców Piaseczna. Obydwoje wygrywali w swoich kategoriach na biegu Frog Race, który jest najwieksza masową imprezą sportowąw Powiecie piaseczyńskim. Widac głosuja głównie osoby, których formą aktywności nie jest tylko klikanie palcami w klawiaturę ale czynne uprawianie sportu :twisted:
Jeśli ktoś czerpie informacje na temat sportu w Piasecznie ze stron internetowych albo z tego forum to Mariusz jest najlepiej rozpoznawanym sportowcem (i naprawdę jest dla mnie wielkim sportowcem), ale jesli ktoś czerpie informacje z imprez to Wasiewicze wygrywaja :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw gru 30, 2010 2:20 pm

Joanna i Krzysztof Wasiewicze są wychowankami najlepszej naszej piaseczyńskiej sportsmenki Renaty Paradowskiej/Sobiesiak, jednej z najlepszych maratonek w Polsce (jej rekord w maratonie 2,27 h :roll: ). Są zwycięzcami dziesiątków biegów w swoich kategoriach wiekowych i napewno jeszcze o nich usłyszymy :good:

PS. co prawda moje wpisy w tematach biegowych spotykaja sie jak dotąd z martwą ciszą na tym forum :( . Jednak ponawiam apel do mistrzów klawiatury 8), może jednak ruszycie tyłki z domów i zaczniecie sie ruszac, to tylko wam wyjdzie na zdrowie :wink:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: sportowiec roku 2010

Postautor: Kowal » pt gru 31, 2010 11:55 am

Nastąpiły roszady w czołówce głosowania i prowadzi Kinga Rosłon (GOSiR P-no piłka nożna kobiet). :)

Aktualnie w naszym konkursie prowadzi Kinga Rosłon ( GOSiR P-no piłka nożna kobiet). Drugie miejsce zajmuje Krzysztof Wasiewicz (KS „Piaseczno” lekkoatletyka). Trzecie - Mateusz Strzeżek (KS „ Grawitacja” taniec sportowy).
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Mateusz Strzeżek

Postautor: Beata » pt gru 31, 2010 12:42 pm

Na 3 miejsce wskoczyła osoba z KS Grawitacja, która wkrótce wskoczy wyżej, tak jak w poprzednim roku Katarzyna Stefańska. KS Grawitacja, potrafi się zmobilizować. :)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Głosujemy na Sportowca Roku

Postautor: Kacperek » wt sty 04, 2011 9:41 pm

http://www.okolica24.pl/artykuly/viewart/180/glosujemy-na-sportowca-roku-jeszcze-przez-tydzien.html pisze:Do północy ze środy na czwartek (12/13 stycznia) czekamy na Państwa smsy na numer 71826 (1 zł + vat) w plebiscycie na sportowca roku 2010. Aktualnie prowadzi Kinga Rosłon (GOSiR P-no piłka nożna kobiet). Drugie miejsce zajmuje Krzysztof Wasiewicz KS ‘Piaseczno” lekkoatletyka, na trzecią pozycję wysunął się Mateusz Strzeżek KS „ Grawitacja” taniec sportowy. W pierwszej dziesiątce są też Joanna Wasiewicz KS ‘Piaseczno” lekkoatletyka, Katarzyna Chapska GOSiR P-no, Mariusz Niziołek KS „Piaseczno”, Damian Zapert KS ‘Piaseczno” koszykówka mężczyzn, Kamila Kunka GOSiR P-no pływanie, Szymon Marczak LUKS „Trójka”, Michał Szer GOSiR P-no pływanie
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Głosujemy na Sportowca Roku

Postautor: Ivona » pn sty 10, 2011 8:26 am

Do kiedy trwa głosowanie i kiedy będzie można poznać wyniki?
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Głosujemy na Sportowca Roku

Postautor: Martin » pn sty 10, 2011 9:56 am

Ivona pisze:Do kiedy trwa głosowanie i kiedy będzie można poznać wyniki?

Głosowanie na Sportowca Roku, trwa do północy ze środy na czwartek (12/13 stycznia). Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyróżnień, odbędzie się w sobotę 15 stycznia o godz. 20.00 - przed Balem Sportu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Głosujemy na Sportowca Roku

Postautor: Ivona » pn sty 10, 2011 12:08 pm

Czy na ogłoszenie wyników mogą przyjść mieszkańcy bez zaproszenia, czy tylko uczestnicy balu sportu?
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Głosujemy na Sportowca Roku

Postautor: Martin » czw sty 13, 2011 8:34 am

Ivona pisze:Czy na ogłoszenie wyników mogą przyjść mieszkańcy bez zaproszenia, czy tylko uczestnicy balu sportu?

Przekazałem Twoje pytanie do organizatorów Balu Sportu i otrzymałem informację, że w związku z dużą ilością osób z zaproszeniami - na ogłoszenie wyników, będą mogli wejść tylko uczestnicy Balu Sportu.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kinga Rosłon Sportowcem Roku 2010

Postautor: Ireneusz » czw sty 13, 2011 8:29 pm

Najwięcej smsów otrzymała Kinga Rosłon (piłka nożna) i została Sportowcem Roku 2010.
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

KINGA ROS£ON Sportowcem Roku 2010 gminy Piaseczno

Postautor: Martin » czw sty 13, 2011 9:44 pm

Ostatnio zmieniony czw sty 13, 2011 9:47 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw sty 13, 2011 9:47 pm

http://www.okolica24.pl/artykuly/viewar ... -roku.html
To jest link do wyników, moi faworyci Krzysiek i Joanna Wasiewicze są na trzecim i czwartym miejscu :good: Supperancko :lol:
Wielkie gratulacje dla Kingi i Mateusza, świetny wynik, gratuluję również naszemu Mistrzowi Mariuszowi Niziołkowi :brawo:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kinga Rosłon Sportowcem Roku 2010

Postautor: Kowal » pt sty 14, 2011 9:04 am

Gratuluję Kindze Rosłon oraz pozostałym sportowcom, którzy są wśród 10 najpopularniejszych sportowców.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron