Bieganie latem jesienią i zimą

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: ola » pn sty 03, 2011 9:46 pm

Roberto pisze:ola napisał:
coraz bardziej mnie przekonujesz


Ola staram się jak mogę bo wiem, że warto


no wiem :) ze masz racje :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt sty 04, 2011 9:43 pm

Może zacznij od nordic walking, przyjdź na spotkanie kije są. Potem zaczniesz marszo-biegi i na koniec bieganie :)
Polecam Tobie Ola i wszystkim zainteresowanym, warto coś zrobic dla siebie 8)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr sty 05, 2011 12:19 am

oki a kiedy są spotkania nordic ?? wiem pewnie gdzies na stronie to jest :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr sty 05, 2011 7:30 am

W sobotę o 12 na Spalonym w żabieńcu. Zwykle zbieramy się (ludzie z osiedla) przy parkingu na Fabrycznej przy Bazarku i jedziemy moim autkiem, można samemu. Jak wolisz :)
Spotkania są też na stadionie przy Chyliczkowskiej o 18 we wtorki
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » śr sty 05, 2011 9:41 pm

Jak czytam Wasze umawianie się na bieganie, to męczę się jakbym sam już biegał.

Ok, Ola pomogę Ci.

Roberto, kiedy mamy z Olą przyjść i gdzie? Konkret. Jak się ubrać aby sobie obciachu nie nastrzelać? Czy naprawdę nikt nas nie wyśmieje, gdy po parudziesięciu metrach będziemy potrzebowali reanimacji i dalszą część biegu zakończymy po swojemu?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » czw sty 06, 2011 1:12 pm

Uuuuu Stentonik, :) chcesz mnie motywowac ?? oki ja jestem za :)


stentonik pisze:oberto, kiedy mamy z Olą przyjść i gdzie? Konkret. Jak się ubrać aby sobie obciachu nie nastrzelać? Czy naprawdę nikt nas nie wyśmieje, gdy po parudziesięciu metrach będziemy potrzebowali reanimacji i dalszą część biegu zakończymy po swojemu?


o to bardzo wazne pytanie :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw sty 06, 2011 1:18 pm

stentonik pisze:Jak czytam Wasze umawianie się na bieganie, to męczę się jakbym sam już biegał.

Ok, Ola pomogę Ci.

Roberto, kiedy mamy z Olą przyjść i gdzie? Konkret. Jak się ubrać aby sobie obciachu nie nastrzelać? Czy naprawdę nikt nas nie wyśmieje, gdy po parudziesięciu metrach będziemy potrzebowali reanimacji i dalszą część biegu zakończymy po swojemu?

Kropla drąży kamień :lol:
Proponuje w sobote przyjśc na kije na Spalone o 12 na parkingu, jak nie macie kijków to nie problem, trenerzy mają i ja mam jakieś w bagażniku. Ubranie na cebule do marszu częśc trzeba zdjąc i zostawic w samochodzie. Obówie aby było po prostu wygodne. A na bieganie to najlepiej we wtorek na stadion przy Chyliczkowskiej, na 18 zbiórka na parkingu obok Starostwa. Proponuje ubrac się w jakieś dresy i obowiązkowo buty sportowe, jak podjedziecie samochodem, to ciuchy na cebulkę takby potem się ciepło ubrac.
Reanimacja nie będzie wam potrzebna :) jak się nie biegało wczesnij to zaczyna się zawsze od marszobiegu. Jestem pewien, że trenerzy wszystko powiedza i doradzą. Fajnie by było jakbyście przyszli.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw sty 06, 2011 1:22 pm

Odnośnie soboty proponuje podwózkę, o 11 50 ruszam z parkingu na Fabrycznej róg Wojska Polskiego (obok bazarku przy Szkolnej)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw sty 20, 2011 1:55 pm

Czekając w pokorze na rozpoczęcie kariery biegowej przez Ole i Stentonika 8)
(Ola przynajmniej się jakoś sensownie wytłumaczyła :wink: )
mam tu coś dla biegaczy, mianowicie kalkulator biegowy, a właściwie link do niego. Zaznaczamy najpierw dystans, potem wpisujemy naszą życiówkę na nim i wciskamy Calculate. Wyskoczą nam spodziewane czasy na pozostałych dystansach i tempa w jakich powinniśmy biegać i trenować. Miłej zabawy :)

http://www.mcmillanrunning.com/mcmillan ... ulator.htm
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt sty 21, 2011 10:16 am

A propo zapowiadanego powrtotu zimy i biegania, po tym jak wywinąłem orła w lesie na treningu :? kupiłem sobie kolce do biegania po lodzie, zakłada się to to na buty i w droge. Nie biegałem w czymś takim i jestem ciekaw ich skuteczności. Po pierwszym użyciu podziele się wrażeniami.
A może ktoś z was już używał tego sprzętu :?:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt sty 25, 2011 3:17 pm

W nawiązanu do wpisu o kalkulatorze biegowym, chętnym polecam artykuł na temat działania i wiarygodności takiego kalkulatora, może się przyda amatorom :bieganie:
:wink:

http://bieganie.pl/?show=1&cat=44&id=2327
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt sty 28, 2011 10:34 am

Powoli idzie wiosna :crazy: co nie widać :?: no choćby dnia przybyło :lol:
Pewnie z nastaniem cieplejszych dni będzie więcej chętnych do biegania (pozdrawiam Ole i Stentonika :wink: ) i jak zwykle będą mieli wiele pytań i wątpliwości. Umieszczam tu link ze strony MaratonyPolskie.PL zawierający mnóstwo fajnych i cieawych informacji dla początkujących biegaczy.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 8&action=7
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr lut 02, 2011 10:10 am

Roberto pisze:A propo zapowiadanego powrtotu zimy i biegania, po tym jak wywinąłem orła w lesie na treningu :? kupiłem sobie kolce do biegania po lodzie, zakłada się to to na buty i w droge. Nie biegałem w czymś takim i jestem ciekaw ich skuteczności. Po pierwszym użyciu podziele się wrażeniami.
A może ktoś z was już używał tego sprzętu :?:


W końcu kolce miały swoją premierę (pare dni temu ale nie miałem czasu coś napisać). Są poprostu rewelacyjne :good: zapewniają swobodę i pewność biegu na śliskim śniegu i lodzie. Pewnie trzymają się na butach i nie zawadzają podczas biegu. Jedynym minusem jest to, że trochę sciskają nogę w bucie, ale może poprostu za mocno je ściągnąłem gumą mocującą. Z czystym sumieniem polecam do biegania, tym bardziej, że teraz często drogi są oblodzone a śnieg wyślizgany przez ludzi i samochody.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pn lut 07, 2011 11:53 am

W sobotę biegaliśmy w Lesie Chojnowskim chwilami po czystym lodzie, kolce uratowały mi tyłek, są na czystym lodzie rewelacyjne! Ale... jak narazie to chyba pożegnaliśmy się z lodem :D
Coraz wiącej biegaczy widać w lesie i na ulicach idzie wiosna :lol: . Zapraszam chętnych do biegania na nasze spotkania we wtorki o 18 na stadion przy Chyliczkowskiej i w soboty na Spalone na 12. Razem będzie nam raźniej i o motywację łatwiej :wink:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr lut 16, 2011 9:29 am

Sezon zaczyna się na dobre :) 27 lutego półmaraton w Wiązownej, wybiera się ktoś?
Nas jedzie z Kondycji 9 osób, w większym gronie łatwiej o logistykę :wink:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron