Piłka nożna - granie na hali

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: lipao45 » pn paź 19, 2009 1:02 pm

Szkoda, że nie robicie też wersji składów mieszanych w wersji sport rozrywka. Grałam w taki sposób przez rok raz w tyg (hala albo powsin), i bardzo sympatycznie było, ale trzeba mieć odpowiednie "podejście" do takiej "gry w nogę"


a dokładniej?
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Koramina » pn paź 19, 2009 1:05 pm

No chodzi mi o damsko męską piłkę nożną w wersji bardzo lajtowej;)
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Postautor: lipao45 » pn paź 19, 2009 1:06 pm

Jakbym na spokojnie bym mógł porozmawiać z totomem, to moze coś z tego wyjśc :D

w środę na PW ci napiszę

Trzeba było powiedzieć że koedukacyjną, to bym od razu zrozumiał :D
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Koramina » pn paź 19, 2009 1:10 pm

Koedukacyjna- trudne słowo;) Tylko nie wiem czy więcej chętnych by było;)

Ja jestem amator chyba w najgorszej postaci. Używam złego obuwia, wwalam się tam gdzie nie trzeba i skutecznie straszę przeciwników depcząc im po pietach:) No i piłka koedukacyjna spowodowała, ze mam 2 nowe paznokcie u stóp;)

Zastanawiałam się nad siatką, ale na f. gazety było info, ze krzyczą i straszą, więc uciekałam do swojej kryjówki, bo ja bojaźliwa jestem:)
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Postautor: Jacenty » pn paź 19, 2009 7:34 pm

Siatkówka fajna była na początku,kiedy można było pobrykać na piasku w Powsinie.
Ostatnio byłem z rok temu jak zaczynali grać na hali i tak poziom się podniósł,że normalnie zacząłem się bać o swoje życie.
Nie to żeby na mnie krzyczeli i straszyli,ale jak kolega wyskakuje i robi ścinę znad siadki wprost w moją stronę to u mnie włącza się instynkt samozachowaczy i jak żółw chowam się do swoje skorupki ;-)

W nożną koedukacyjną* bym chętnie pograł.

*znaczy się,że jest jedna wspólna szatna :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Totom » pn paź 19, 2009 10:48 pm

Piłki koedukacyjnej jeszcze nie przerabiałem... Wspólna szatnia, prysznice. A po meczu tradycyjna wymiana koszulek :D Może być fajnie.

Koramina pisze:Ja jestem amator chyba w najgorszej postaci.

Tak jak i my.

lipao45 pisze:Jakbym na spokojnie bym mógł porozmawiać z totomem, to moze coś z tego wyjśc :D


Ja tu jestem tylko pionkiem. Trzeba się kierownika drużyny spytać.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: lipao45 » wt paź 20, 2009 8:25 am

A kto niby jest kierownikiem? Przemek?
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: leny » wt paź 20, 2009 8:29 am

Zastanawiałam się nad siatką, ale na f. gazety było info, ze krzyczą i straszą, więc uciekałam do swojej kryjówki, bo ja bojaźliwa jestem:)


Na forum gazety informację tą napisał jakiś dureń, który nie wiem nawet czy był na jednym spotkaniu, bo to co napisał w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie ma żadnego krzyku i straszenia tylko dużo śmiechu i fajnej zabawy. Poziom faktycznie wzrósł i można czasem dostać piłką, ale tego się nie robi celowo i z resztą taka jest gra. Jak masz chęci sprawdzić się w grze to zapraszam w środę o 19.30 ul. Dworska 2
SP w Chylicach
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Totom » wt paź 20, 2009 9:18 am

Za "kierownika" robi Michał bo on zawsze sale załatwia, za skarbnika robi i inne zaszczytne funkcje pełni. No ale on nieforumowy. 2/3 ekipy piłkarskiej jest nieforumowe i niepiaseczyńskie. Ja na tym forum tylko zapodałem temat o piłce, aby namówić kilka osób na granie.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: lipao45 » wt paź 20, 2009 9:49 am

Trzeba było tak od razu :D

19:40 wiesz gdzie zamawiam podwózkę
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Totom » wt paź 20, 2009 10:14 am

Jak się wyrobię to będę. Jest jeszcze taka opcja że Przemek Ciebie zgarnie z przystanku, a ja przyjadę mocno spóźniony.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: Koramina » wt paź 20, 2009 10:34 am

leny pisze:
Zastanawiałam się nad siatką, ale na f. gazety było info, ze krzyczą i straszą, więc uciekałam do swojej kryjówki, bo ja bojaźliwa jestem:)


Na forum gazety informację tą napisał jakiś dureń, który nie wiem nawet czy był na jednym spotkaniu, bo to co napisał w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie ma żadnego krzyku i straszenia tylko dużo śmiechu i fajnej zabawy. Poziom faktycznie wzrósł i można czasem dostać piłką, ale tego się nie robi celowo i z resztą taka jest gra. Jak masz chęci sprawdzić się w grze to zapraszam w środę o 19.30 ul. Dworska 2
SP w Chylicach


:) Ja gram zawsze rekreacyjnie w większość gier zespołowych, ale nie wymiatam, więc jak poziom jest wysoki, to może nie ma co amatorów ściągać, bo czasem faktycznie niektórzy się denerwują jak ktoś coś skopie, nie odbije itd:) Znam z autopsji innej grupy (niby wszyscy lajtowo , ale potem wyszło, że oni wyższy poziom i amatorzy i m zabawę psują;) jak się całą ekipę zna, to zupełnie inaczej spawa wygląda (wiem na przykładzie piłki nożnej, gdzie wszyscy się znaliśmy i było po prostu wesoło:)

W środę pewnie miałabym czas, ale nie wiem jak tam dojechać, a chwilowo pogoda nastraja mnie tylko i wyłączenie do zakopania się pod kocem z kubkiem herbaty i książką <leń>
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Postautor: leny » wt paź 20, 2009 11:58 am

To może pierwszy raz warto przyjść nie koniecznie grać i samemu ocenić czy warto czy nie. Nam też się zdarza że nie odbierzemy piłki tak jak trzeba albo w ogóle nie odbierzemy ale to normalka, bo grając tylko raz w tygodniu nie da się jakoś specjalnie dużo nauczyć. W grupie mamy dwie dziewczyny z tego forum o są zadowolone :)
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » wt paź 20, 2009 12:29 pm

Totom pisze:Jak się wyrobię to będę. Jest jeszcze taka opcja że Przemek Ciebie zgarnie z przystanku, a ja przyjadę mocno spóźniony.


To mu przekaż co i gdzie

albo podjadę 710

Wiem teraz już gdzie wysiąść i nie będę ganiał tak jak ostatnio :D
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: lipao45 » śr paź 28, 2009 9:06 am

£adna Frekfencja wczoraj była

Tylko 6 osób nie ma co

Straszna bieganina
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron