Obiekty sportowe w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: Martin » śr lip 22, 2009 9:09 pm

Poszukuję obiektów sportowych na terenie Piaseczna (tj.: boisko do koszykówki, piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego itd), które są dostępne dla mieszkańców Piaseczna. Czy w Piasecznie są miejsca, gdzie można przyjść i pograć w koszykówkę lub piłkę nożną na "cywilizowanym" boisku z odpowiednią nawierzchnią i pełnym wyposażeniem? Coś w tym stylu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia zrobione były w tym tygodniu i jak widać, są takie miejsca w Polsce, gdzie można za darmo korzystać z takich obiektów. Jeździłem podczas urlopu po Polsce i w innych miastach, można bez problemu, a co najważniejsze - za darmo korzystać z takich obiektów. Marzy mi się gra w koszykówkę w Piasecznie, gdzie będą pełne kosze (z siatką lub łańcuchami). Boisko i kosze przy GOSiR w Piasecznie to TRAGEDIA w porównaniu z tym co widziałem.

Obrazek

Czy jest to utopia, aby było coś takiego i ogólnodostępnego dla mieszkańców na terenie Piaseczna?
Czy jest coś takiego lub będzie w Piasecznie?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » czw lip 23, 2009 11:39 am

szczerze to nie wiem, tam skąd pochodzę można bez problemu korzystać z boisk szkolnych, a nawet z sal, kwestia dogadania, pewnie w piasecznie też jest podobnie
przydało by się coś takiego, żeby można było sobie w kosza pograć albo pobiegać za piłką :mrgreen:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » czw lip 23, 2009 12:18 pm

tutomash pisze:szczerze to nie wiem, tam skąd pochodzę można bez problemu korzystać z boisk szkolnych, a nawet z sal, kwestia dogadania, pewnie w piasecznie też jest podobnie
przydało by się coś takiego, żeby można było sobie w kosza pograć albo pobiegać za piłką :mrgreen:


No właśnie, nasza piłka do kosza się mocno już zakurzyła..chętnie bym porzucała do kosza :D
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » czw lip 23, 2009 12:32 pm

Schiza pisze:chętnie bym porzucała do kosza

nic trudnego złącze swoje ręce tak aby wyglądały jak kosz i rzucaj tylko bez wsadu i nie rzucaj o tarcze ( moją głowę) tylko czyste rzuty :mrgreen:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » czw lip 23, 2009 1:01 pm

tutomash pisze:
Schiza pisze:chętnie bym porzucała do kosza

nic trudnego złącze swoje ręce tak aby wyglądały jak kosz i rzucaj tylko bez wsadu i nie rzucaj o tarcze ( moją głowę) tylko czyste rzuty :mrgreen:


O twoich fantazjach erotycznych porozmawiamy w domu :lezacysmieszek:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: Martin » czw lip 23, 2009 6:37 pm

tutomash pisze:pewnie w piasecznie też jest podobnie

Tomek, ja też w innych miastach spotkałem się z obiektami, które sa dostępne za darmo i dla wszystkich. Jednak, właśnie chodzi o to, że chcąc pograć w Piasecznie - musisz się liczyć z problemami oraz z płatnym korzystaniem z boisk i obiektów sportowych. Dlaczego będąc mieszkańcem Piaseczna muszę płacić za dostęp do obiektów sportowych, czy nie może to być iść w koszty gminy na cele sportowe? Dlaczego w innych miastach bardzo dobrze przygotowane i wyposażone boiska są dostępne za darmo i dla wszystkich? Czy Piaseczno musi być inne?
Schiza pisze:No właśnie, nasza piłka do kosza się mocno już zakurzyła..chętnie bym porzucała do kosza

Właśnie napisałem maila do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w tej sprawie, aby udostępnili mi wykaz obiektów sportowych na terenie Piaseczna, z których mogą korzystać za darmo mieszkańcy Piaseczna. Jestem ciekawy jaką otrzymam odpowiedź? Muszę zacząć się tym interesować, bo wstyd, żebym nie miał gdzie pograć w tenisa stołowego, piłkę lub w kosza na świeżym powietrzu z sąsiadami i innymi mieszkańcami Piaseczna. Chcąc zagrać w piłkę nożną, muszę ze znajomymi jechać do szkoły na Ursynowie w Warszawie. Czy tak powinno być w Piasecznie?

:roll:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: sonik » czw lip 23, 2009 7:22 pm

Ja często korzystam z obiektów szkolnych, oczywiście tych odkrytych.

Polecam obiekty przy Gimnazjum nr. 2 w Piasecznie (Różowe Gimnazjum)
zrobili teraz eleganckie boiska do:

siatkówki - sztuczna nawierzchnia, trzeba wcześniej się dogadać z cieciem aby dał słupki na siatkę

koszykówki - sztuczna nawierzchnia, gumowata więc przy upadkach się nie straci swojej skóry, siatki na koszach są ; )

piłka nożna - sztuczna nawierzchnia, jedyna wadą są dziurawe siatki w bramkach i dosyć duża powierzchnia...

Do piłki dużo mniejsze jest przy Szkole Podstawowej nr. 1 w Piasecznie.

Korzystanie z boisk jest darmowe! Wystarczy przyjść, przynieść piłki/sprzęt i grać.
Warto dodać że przy boiskach są ławeczki, aby usiąść na chwile albo zostawić na nich jakieś rzeczy co też jest plusem!


Aaa jeszcze chciałbym poruszyć temat wynajmowania sal gimnastycznych od szkół tu sprawa się komplikuje bo za darmo nie chcą wpuszczać. W wakacje może i nie jest to problemem, ale kto w wakacje gra na sali?
Sprawa się komplikuje od września, większość szkół ma zajęcia dodatkowe + sekcje sportowe z klubów, więc wynajęcie sali jest możliwe dopiero po godzinie 22 !! Niestety ceny za pełnowymiarową sale nie są niskie....
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: Martin » czw lip 23, 2009 7:46 pm

sonik pisze:Polecam obiekty przy Gimnazjum nr. 2 w Piasecznie

Wielkie dzięki za informację o obiektach przy Gimnazjum nr. 2.
Będzie trzeba się tam wybrać: http://gim2pno.fm.interia.pl
Fajnie, że jednak są obiekty, które są dostępne dla mieszkańców!
:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: sonik » pt lip 24, 2009 8:44 am

Ależ proszę bardzo. ; )
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: lipao45 » pt lip 24, 2009 3:38 pm

A co do Gimnazjum-Posiadają tez bieżnię lekkoatletyczną o długości 100 metrów oraz Pole do skoku w dal


sonik pisze:siatkówki - sztuczna nawierzchnia, trzeba wcześniej się dogadać z cieciem aby dał słupki na siatkę


sonikSpecjalnie ukradli
Spytaj się p.Zbyaszka jak wróci z urlopu :P:P:P
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: sonik » pt lip 24, 2009 3:54 pm

lipao45 pisze:A co do Gimnazjum-Posiadają tez bieżnię lekkoatletyczną o długości 100 metrów oraz Pole do skoku w dal



I pole do rzutu kulą ;) + kawałek trawy na coś innego ;P


sonik Specjalnie ukradli
Spytaj się p.Zbyaszka jak wróci z urlopu :P:P:P


Z p.Zbyszkiem dałoby się dogadać ;) a teraz jest chyba p. Janek, z nim nie wpadałem w dłuższą konwersacje więc nie wiem, dołączył jak skończyłem tą szkołę :D
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Obiekty sportowe w Piasecznie

Postautor: Martin » pt lip 31, 2009 7:59 am

Po moim mailu do UMiG Piaseczno, jedna z osób odpowiedzialnych za sport i rekreację w naszym regionie, nawiązała ze mną kontakt i przeprowadziłem z nią ciekawą rozmowę telefoniczną. Wkrótce mam się mieć osobiste spotkanie i po spotkaniu postaram się przedstawić więcej szczegółów.


Ze sportowym pozdrowieniem
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » sob sie 01, 2009 1:32 pm

Martin Można takie spotkanie zrobić ,,na sportowo"
Miałbym najbliżej :-D
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron