Bieganie tereny gminy Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Bieganie tereny gminy Piaseczno

Postautor: witoldjusz » śr kwie 15, 2009 2:15 pm

Witam, nie znalazłem na forum podobnego tematu więc pozwoliłem sobie cos napisać. Otóż osobiście staram się trzymać jako-taką formę więc sam dla siebie amatorsko biegam. Biegam zazwyczaj wieczorami w okolicach miejsca zamieszkania czyli Kamionka/Gołków i okolice. Moze jest na forum ktoś zainteresowany bieganiem w Piasecznie? Może ktos chciał by biegać w większej grupie. Może biega ktoś sobie na odcinkach 3 - 5km?

Dodatkowo czy wie ktoś o jakichś imprezach biegowych w Piasecznie lub okolicach? Może ktoś coś słyszał i mógł by cos podpowiedzieć. Fajne imprezy organizuje organizator maratonu warszawskiego ale tylko w stolicy. Super jest sztarefa 5X5 km gdzie Piaseczno w przyszłości mogło by wystawić reprezentację.

Wrzucam temat do dyskusji :o
Awatar użytkownika
witoldjusz
 
Posty: 43
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:47 pm

Postautor: lipao45 » czw kwie 16, 2009 1:42 pm

Jak dla mnie to świetny pomysł
Tylko jak wiesz, 3 maja jest Mila Konstytucyjna, która jest jedynym oficlalnym biegiem na terenie gminy
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Re: Bieganie tereny gminy Piaseczno

Postautor: 4funliga » pt kwie 17, 2009 12:05 am

witoldjusz pisze: Moze jest na forum ktoś zainteresowany bieganiem w Piasecznie? Może ktos chciał by biegać w większej grupie.
Wrzucam temat do dyskusji :o


jak najbardziej, jest już nawet taka grupa piaseczyńskich biegaczy
spotykają się co sobota godz. 12.00 w parku leśnym obiekt Zimne Doły

jest nawet trener który pokaże co i jak

:D
i co najważniejsze zajęcia są bezpłatne
więcej informacji na www.abckondycja.pl
4FUN amatorska liga siatkówki wyjazdowej
Awatar użytkownika
4funliga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 5:16 pm

Bieganie tereny gminy Piaseczno

Postautor: witoldjusz » pt kwie 17, 2009 12:33 am

bardzo mnie to cieszy, postaram sie w sobotę stawić w tych Zimnych Dołach
Awatar użytkownika
witoldjusz
 
Posty: 43
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:47 pm

Zajęcia sportowo rekreacyjne na terenie Zimnych Dołów

Postautor: Jakub » pt kwie 24, 2009 8:48 pm

Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Bieganie Zimne Doły

Postautor: ANDZIA12 » ndz kwie 26, 2009 7:25 pm

Jeśli chodzi właśnie o zajęcia na terenie zimnych dołów to biorę w nich udział od samego początku i naprawdę jest super. Poza tym, że można się poruszać (oczywiście jest to dostosowane do możliwości uczestników) to jest też fantastyczna atmosfera. Trenerzy służą pomocą, pomagają przygotować się do różnych biegów. A co najważniejsze jest to za darmo :)

ścieżka jest też swego rodzaju przygotowaniem do biego FROG RACE który odbędzie się we wrześniu.

Naprawdę wszystkim polecam, tym bardziej, że trenerzy są wspaniali. Bieganie jest ich pasją i wkładają w to całe serce.
ANDZIA12
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 7:18 pm

Nordic Walking tereny gminy Piaseczno

Postautor: lucja » pn kwie 27, 2009 5:53 am

Może orientujecie się, czy może na Zimnych Dołach są jakieś grupy Nordic Walking?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NORDIC WALKING

Postautor: Martin » pn kwie 27, 2009 7:16 am

lucja pisze:Może orientujecie się, czy może na Zimnych Dołach są jakieś grupy Nordic Walking?

Na Zimnych Dołach nie wiem, ale jest coś takiego jak StrefaNordicWalking.pl
i jest krótko opisane z linkiem do informacji w wątku: ZAJęCIA NORDIC WALKING
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie tereny gminy Piaseczno

Postautor: witoldjusz » pn kwie 27, 2009 7:29 am

Boję się ze nie trafię na miejsce spotkań. Czy może mi ktoś dokładnie powiedzieć w którym to jest miejscu bo parkingów w okolicach Zimnych Dołów jest kilka.


Dodatkowo zapytam jeszcze czy wiadomo coś o tegorocznej mili konstytucyjnej bo jakos nic nie mogę znaleźć????
Awatar użytkownika
witoldjusz
 
Posty: 43
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:47 pm

Bieganie tereny gminy Piaseczno

Postautor: Jakub » pn kwie 27, 2009 7:32 am

witoldjusz pisze:czy wiadomo coś o tegorocznej mili konstytucyjnej bo jakos nic nie mogę znaleźć?

Wkrótce pojawi się o tym informacja w serwisie: www.powiat-piaseczynski.info
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: annae.wasiewicz » pn kwie 27, 2009 7:18 pm

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani Nordic Walking jest osobny trener. Są także kijki dla osób, które nie mają własnych.:)
annae.wasiewicz
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 7:13 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NORDIC WALKING

Postautor: lucja » pn kwie 27, 2009 7:19 pm

Wielkie dzięki za informację na temat Nordic Walking!
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: witoldjusz » ndz maja 03, 2009 1:59 pm

Kilka godzin temu zakonczyłem swój udzial w IX Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej. Wyniku swojego na szczęście nie znam bo i nie ma sie czym chwalić, natomiast organizacja i poziom imprezy mile mnie zaskoczył.

Jak wypełniałem zgłoszenie do biegu kreciło się kilka ciekawskich osób i myślałem sobie że to jakis straszny obciach brać w tym udzial, wygladało na jakiś wsiowy festyn przy remizie. Z czasem impreza nabrała rozpędup, bieg byl z udzialem na liczne kategorie wiekowe i różne warianty tras dla poszczególnych grup. Gdy przyszła pora na bieg otwarty (bieg dla doroslych) okazalo się że jest spora grupa "zawodowców". Dzięki temu dajac z siebie wszystko i będąc gdzieś po środku tej grupy uznałem że bieg był na wysokim poziomie. Podoba mi sie to ze brały w nim udział osoby z calej Polski od Szczecina po Zamość.

Jedyne uwagi jakie mam do organizatorów:
- dosłownie drobna informacja na stronie bez dokładnego programu imprezy
- madale tylko dla zwycięzców (uważam że puchary i dyplomy owszem ale medale powinny być dla każdego uczestnika biegu - była by to odpowiednia mobilizacja do ukończenia biegu oraz do kontynuowania w przyszłości). Mozna by też pomyśleć o pamiątkowych koszulkach z Mili Konstytucyjnej.

ale ogólnie super impreza
Awatar użytkownika
witoldjusz
 
Posty: 43
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:47 pm

Postautor: annae.wasiewicz » ndz maja 03, 2009 2:21 pm

Podziwiam za wytrwałość. Ja poczekam do przyszłego roku:) choć pewnie za rok to i tak mogę liczyć na ostatnie miejsce:). Myślę, że powinno być jak najwięcej tego typu imprez, bo to wielka frajda i satysfakcja.
annae.wasiewicz
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 7:13 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Zajęcia sportowo rekreacyjne na terenie Zimnych Dołów

Postautor: justynka » wt maja 05, 2009 12:28 pm


Na stronie 8 najnowszej gazety OKOLICA jest artykuł Wypoczywać w ruchu, gdzie poruszony jest temat Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego KONDYCJA oraz biegania na terenie Zimnych Dołów.
Są też zdjęcia:
www.zalesie-gorne.eu/var/okolica/06_okolica.pdf
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości