Badminton w Piasecznie?

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Badminton w Piasecznie?

Postautor: pooley » wt sty 27, 2009 8:52 pm

Czy ktos orientuje sie czy mozna gdzies w piasecznie pograc w badmintona? Chodzi oczywiscie o hale :)
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

Badminton w Piasecznie?

Postautor: lukasz » wt sty 27, 2009 11:12 pm

£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Badminton w Piasecznie?

Postautor: pooley » śr sty 28, 2009 4:11 pm



A wyslalem nawet maila, ale bez odpowiedzi. Niestety badminton jest malo popularny, w sumie nei wiem czemu, bo to rewelacyjny sport :) Tak wiec pytanie wciaz akutalne.
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: sonik » śr sty 28, 2009 11:04 pm

Hmm w klubie sportowym jest grafik z zajęciami kto kiedy na sale wchodzi i w sobote czy niedziele widziałem "badminton" ;o sprawdze dokładnie o której godzinie i napisze tutaj.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Badminton w Piasecznie

Postautor: pooley » pt sty 30, 2009 10:38 am

Super! Bede bardzo wdzięczny za wszelkie informacje :)
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: sonik » ndz lut 01, 2009 1:47 pm

środa 20:30-21:30

Tak było na planie wynajmowania sali, ale nikogo nie było kto mógłby powiedzieć czy ktoś tam przychodzi.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Badminton w Piasecznie

Postautor: pooley » pn lut 02, 2009 3:46 pm

Niestety, Pani Bożena nic wiecej mi nie powiedziala niz bylo to napisane wczesniej. Niestety jak widac na zdjęciu poniżej, sala nie ma wyznaczonych pol do gry w badmintona, wiec kiszka :( Chyba niestety trzeba do wawy jezdzic :( Szkoda



Obrazek
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: sonik » pn lut 02, 2009 5:03 pm

w badmintona można grać na boisku do siatkówki ; )
jest większe ale to chyba dobrze dla osób grających amatorsko?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Badminton w Piasecznie

Postautor: pooley » pn lut 02, 2009 6:10 pm

nie no... bez linii to nie gra, tak to mozna sobie popykac gdziekolwiek, poza tym siatka do siatkowki a do badmintona to dwie rozne sprawy.
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: majka101 » pt mar 13, 2009 1:09 am

Mogę tylko dodać że sama jakiś czas temu szukałam miejsca do gry w Piasecznie, niestety bez skutku. GOSIR w Piasecznie był mocno niezainteresowany nawet wynajęciem jednej sekcji, mimo że ma wyrysowanych aż 9 boisk. Aż wstyd że nie ma sekcji badmintona całkowicie bezpłatnej dla mieszkańców wszak to najbogatsza gmina i chyba moze sobie pozwolić na taki luksus przynajmniej na te 1,5 h tygodniowo. Jak przejrzałam ofertę naszej gminy pod wzgl. oferty sportowej i kulturalnej to z przykrością odkryłam że trzeba prawie za wszystko płacić i to sporo... nic za darmo a i sama oferta nieciekawa.

Podobno zostaliśmy kulturalną gminą roku, dziwne bo jakoś tego nie odczuwam a mieszkam tu ponad 7 lat! Dodam że w sąsiedniej gminie GOSIR pojął że ma nie tylko zarabiać ale też ważną pełnić misję krzewienia kultury fizycznej u wszystkich bez wyjątku na wiek, więc wiele zajęć jest tam bezpłatnych lub za tzw opłatą symboliczną. Czy władze gminy Piaseczno zapomniały o tej najważniejszej przyczynie dla której takie obiekty wogóle powstały?

Pograć można na ul Mandarynki w Warszawie 10zł/h od osoby lub na Janka Bytnara Rudego w szkole 40zł/ kort za 1,5h
majka101
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 05, 2008 10:33 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: Artur N. » pt mar 13, 2009 1:49 am

majka101 pisze:GOSIR w Piasecznie był mocno niezainteresowany nawet wynajęciem jednej sekcji, mimo że ma wyrysowanych aż 9 boisk. Aż wstyd że nie ma sekcji badmintona całkowicie bezpłatnej dla mieszkańców

Trzeba w takim razie zgłosić tą informację do serwisu BadmintonNews.pl, ponieważ u nich jest podany GOSiR Piaseczno, jako miejsce do gry w badmintona: http://www.badmintonnews.pl/1.php?v=TPlace&id=57
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: majka101 » pt mar 13, 2009 3:41 pm

Naprawdę nie mam pojęcia kto i dlaczego ich tam wpisał ale chyba trzeba faktycznie zweryfikować ten wpis albo zrobić mały dopisek "niedowyegzekwowania".
majka101
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 05, 2008 10:33 pm

Badminton w Piasecznie

Postautor: Martin » sob mar 14, 2009 12:11 am

majka101 pisze:GOSIR w Piasecznie był mocno niezainteresowany nawet wynajęciem jednej sekcji, mimo że ma wyrysowanych aż 9 boisk. Aż wstyd że nie ma sekcji badmintona całkowicie bezpłatnej dla mieszkańców wszak to najbogatsza gmina i chyba moze sobie pozwolić na taki luksus przynajmniej na te 1,5 h tygodniowo.

Jeżeli to nie tajemnica, to proszę o informację na PW lub maila: info@powiat-piaseczynski.info z kim rozmawiałaś na temat boiska do badmintona?
Chciałbym na podstawie Twoich bardziej szczegółowych informacji, które mam nadzieję otrzymam - porozmawiać z pracownikami GOSiR w Piasecznie.
Może uda się coś ustalić..., bo sam chętnie pograłbym w badmintona.

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Badminton w Piasecznie?

Postautor: majka101 » pn mar 16, 2009 1:53 pm

Ok, myślę że nie ma sensu tego trzymać w tajemnicy i pisać na prywatnego maila. Rzecz miała miejsce w zeszłym roku tj 2008 roku (październik lub listopad) dzwoniłam ja oraz mój mąż w tej sprawie, najpierw nas zbywano żebyśmy zadzwonili za kilka dni a potem powiedziano że nie ma takiej możliwości. Poradzono też że jak nam zależy to żebyśmy się na własną rękę dogadywali z ludźmi ze ścianki wspinaczkowej. Nazwiska nie pamiętam ale rozmowy były prowadzone głównie z kobietą, która była za to odpowiedzialna. Teraz to mi na tym już tak bardzo nie zależy chodzimy grać całą rodziną za darmo do sąsiedniej gminy 2x tygodniowo po 1,5h.
majka101
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 05, 2008 10:33 pm

Badminton w Piasecznie?

Postautor: Martin » pn mar 16, 2009 8:53 pm

Napiszę w tej sprawie do GOSiR i zobaczymy co mi na ten temat odpiszą.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości