Badminton w Piasecznie?

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: Swesow » wt maja 19, 2009 10:10 am

Witajcie...

ja osobiście korzystam z klubu Tuan (Józefosław/Piaseczno). Mają tam również 5 profesjonalnych kortów do badmintona :) Jak dla mnie ceny trochę wysokie jak na sport, który można uprawiać na boisku albo trawniku, ale jak ktoś ma profesjonalne zacięcie... - super obiekt :)

www.tuan.pl
Awatar użytkownika
Swesow
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2009 10:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sonik » wt maja 19, 2009 12:09 pm

Tak jak przedmówca ; ) Miałem wspomnieć o tym klubie bo ostatnio dużo się reklamują, a 40zł za godzinę gry w b.dobrych warunkach to istne grosze.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: Nobilium » śr cze 17, 2009 1:45 pm

Swesow pisze:Witajcie...

ja osobiście korzystam z klubu Tuan (Józefosław/Piaseczno). Mają tam również 5 profesjonalnych kortów do badmintona :) Jak dla mnie ceny trochę wysokie jak na sport, który można uprawiać na boisku albo trawniku, ale jak ktoś ma profesjonalne zacięcie... - super obiekt :)

www.tuan.pl


Właśnie chodzę tutaj, tylko chodzę ze znajomym, który ma zniżkę 50%, bo jest pracownikiem. Pogadam z nim, a on z szefem, może uda się dla kilkunastu osób załatwić taką zniżkę. Bo ja również ostatnio jestem zakręcony tym sportem. Jak coś się dowiem to oczywiscie odpiszę

A druga sprawa, cena po 31 maja to 40 złotych do godziny 15 a po 15 jest to 50 zł..
Faktycznie korty są profesjonalne i bardzo polecam miejsce
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Postautor: tutomash » śr cze 17, 2009 6:37 pm

A druga sprawa, cena po 31 maja to 40 złotych do godziny 15 a po 15 jest to 50 zł..
Faktycznie korty są profesjonalne i bardzo polecam miejsce

:shock: cenowo jak dla mnie to masakra, za godzine gry to dość dużo, w sumie lubie grać w badmintona, ale przeważnie grałem gdzieś na zwykłych boiskach czy też po prostu na podwórku z chłopakami, nie miałem jeszcze okazji grać w hali czy też na profesjonalnym korcie, widzę że jednak trochę ciężko będzie z tym sportem.

mam nadzieje ze uda się komuś coś ciekawego i dosyć taniego załatwić to na pewno się piszę, może to być każdy dzień tylko nie środa :wink:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Nobilium » śr cze 17, 2009 11:29 pm

niestety ceny kortów biją wszystko na głowę. Juz nawet kort tenisowy jest tańszy. No ale cóż, jak dojdzie do większej popularności tego sportu to ceny zapewne się zmniejszą
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Postautor: Artur » czw cze 18, 2009 8:27 pm

Jakość musi kosztować i warunki jakie zapewniamy w naszym klubie do uprawiania tej dyscypliny są adekwatne do stawki za wynajęcie kortu. Zdajemy sobie sprawę iż cena za korty dla części zapaleńców badmintona może być nieosiągalna. Dlatego też dla nich na wakacje zostały stworzone LETNIE PAKIETY BADMINTONA.

ILOść GODZIN-----------------CENA 1 GODZINY---------------CENA PAKIETU
--------20---------------------------------20,00---------------------------400,00 PLN
--------15---------------------------------22,00---------------------------330,00 PLN
--------10---------------------------------25,00---------------------------250,00 PLN



WSZYSTKIE WYżEJ WYMIENIONE PAKIETY FUNKCJONOWAć BęDĄ W GODZINACH 07:00 – 23:00.

CZAS TRWANIA PROMOCJI OD 22.06.2009 DO 31.08.2009.

Więcej informacji na stronie klubowej www.tuan.pl
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron