Nagrody młodym sportowcom za wybitne rezultaty sportowe

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Nagrody młodym sportowcom za wybitne rezultaty sportowe

Postautor: teresa » śr cze 11, 2008 2:05 pm

Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego po raz czwarty przyznał nagrody młodym sportowcom, którzy uzyskali wybitne wyniki w rywalizacji w zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym. W czwartek, 12 czerwca uroczyście wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia dla młodych sportowców, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w 2007 r. Nagrody finansowe oraz dyplomy otrzyma czterdziestu trzech zawodników reprezentujących pięć klubów z terenu powiatu. Dziewięć osób otrzyma wyróżnienia.

Spośród nagrodzonych sportowców sukcesy na arenie międzynarodowej odnieśli: Adrianna Poręcka (I miejsce i tytuł Mistrzyni świata w Mistrzostwach świata w Tańcu Sportowym w Rimini w kat. disco dance solo juniorzy młodsi), Mateusz Strzeżek (I miejsce i tytuł Mistrza świata w Mistrzostwach świata w Tańcu Sportowym w Rimini w kat. hip-hop solo juniorzy), Edyta Szczęsna (II miejsce i tytuł Wicemistrzyni świata w Mistrzostwach świata w Tańcu Sportowym w Rimini w kat. disco dance freestyle solo juniorzy młodsi), Justyna Biernadska (III miejsce i tytuł drugiej Wicemistrzyni świata w Mistrzostwach świata w Tańcu Sportowym w Rimini w kat. disco dance freestyle solo seniorzy) reprezentujący Klub Sportowy „Grawitacja” z Piaseczna, Anna Słowik (III miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w kick-boxing semi-contact), reprezentująca Klub Sportowy „Piaseczno” oraz Małgorzata Wicha (III miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w Sprinterskim Biegu na Orientację) reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy „OSiR” Góra Kalwaria.

Trenerzy najlepszych sportowców uhonorowani zostaną pamiątkowymi dyplomami. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Urszula Strzeżek, Szymon Kowalewski (taniec sportowy, KS „Grawitacja”), Marcin Pałuba, Piotr Siegoczyński (kick boxing, KS „Piaseczno”), Bożena Goss, Tomasz Kucza (jazda szybka na wrotkach i łyżwach, UKS „Zryw” Słomczyn), Władysław Machowski (biegi na orientację, UKS „OSiR” Góra Kalwaria), Tomasz Bąk (kick boxing, KS „Nadstal” Krzaki Czaplinkowskie) i Andrzej Janas (pływanie, UKS „Skalar” Góra Kalwaria).

Nagrody przyznawane są sportowcom do 20 roku życia, którzy zajęli miejsca na podium w zawodach organizowanych na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym. Przewidziano także wyróżnienia, które otrzymują zawodnicy za zajęcie miejsc od 4 do 10. Nagrody i wyróżnienia mogą być przyznawane zawodnikom zrzeszonym w stowarzyszeniach kultury fizycznej, w tym także w uczniowskich klubach sportowych, które mają siedzibę i prowadzą działalność na terenie powiatu.

W tym roku Zarząd Powiatu przeznaczył na nagrody łącznie kwotę 35 tys. zł.
Źródło: piaseczno.pl
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » sob cze 28, 2008 1:30 pm

Relacja z przyznania nagród dostępna w iTV Piaseczno, zapraszamy do ogladania!
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości