Strona 1 z 1

Kacper Rogala zdobywa podium w Rotax Max Challenge

Post: ndz kwie 19, 2015 11:03 am
autor: Redakcja

Kacper II V-ce Mistrzem Polski Młodzików

Post: czw lip 30, 2015 9:19 pm
autor: Redakcja

Kacper Rogala na Rok Cup Poland w Toruniu

Post: śr sie 12, 2015 10:07 am
autor: Redakcja
W miniony weekend młody kierowca z Piaseczna Kacper Rogala osiągnął kolejny sukces w kartingu. Tym razem wygrał IX i X Rundę Rok Cup Poland – największej serii kartingowej w Polsce.

Pomimo ogromnych upałów i temperatury sięgającej momentami blisko 40 stopni Kacper nie dał najmniejszych szans swoim rywalom stając na najwyższym stopniu podium dwukrotnie.

W klasyfikacji generalnej Kacper prowadzi z przewagą 95 punktów nad drugim kierowcą.

Kacper Rogala Kartingowym Mistrzem Polski

Post: wt wrz 01, 2015 7:20 pm
autor: Redakcja
Obrazek

Niespełna ośmioletni Kacper Rogala w miniony weekend wywalczył tytuł Mistrza Polski w prestiżowej imprezie organizowanej przez Polski Związek Motorowy.

W imprezie odbywającej się podczas dwóch weekendów w tym roku na torze w Poznaniu i Starym Kisielinie Kacper wygrał 5 spośród odbywających się 7 wyścigów. Kierowca z Piaseczna jest jednym z najmłodszych zawodników w swojej kategorii.


Obrazek

Kacper Rogala 8-letni mistrz z Piaseczna

Post: pt paź 30, 2015 11:18 pm
autor: Redakcja
Obrazek

Obrady XIII Sesji Rady Powiatu Piaseczyńskiego (29.10.2015 r.) rozpoczęto od wyjątkowo miłego akcentu. Radni powiatu wręczyli uroczysty dylom oraz prezent 8-letniemu Mistrzowi Polski w kartingu Kacprowi Rogali. Mistrz został zaproszony na Sesję wraz z mamą, która nie ukrywała radości z sukcesów syna.

Kacper Rogala mieszka w Piasecznie i jest uczniem II klasy piaseczyńskiej Szkoły Podstawowej Nr 1. Trenuje karting profesjonalny i bierze udział w zawodach krajowych i zagranicznych. W tym roku Kacper zdobył tytuł Kartingowego Mistrza Polski w zawodach organizowanych przez Polski Związek Motorowy. Jest liderem klasyfikacji generalnej w największej serii kartingowej w Polsce – Rok Cup Poland. Wygrał 6 rund z 12 obowiązujących w zawodach. Kacper Rogala zdobył także tytuł vice-mistrza Młodzików we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Ministerstwo Sportu. Już w listopadzie - jako jedyny Polak - będzie uczestniczył w prestiżowych zawodach Grand Final Rotax w Portimao w Portugalii.

W imieniu władz Powiatu Piaseczyńskiego młodemu Mistrzowi gratulowali: Katarzyna Paprocka – członek Zarządu, Wojciech Ołdakowski – starosta piaseczyński oraz przewodniczący Rady Powiatu Daniel Putkiewicz. Sylwetkę sportowca i jego dotychczasowe sukcesy przedstawiał Arkadiusz Strzyżewski – wicestarosta.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Uhonorowany Kacper Rogala w Piaseczna

Post: śr sty 13, 2016 9:41 pm
autor: Redakcja