Strona 1 z 1

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Post: pt paź 10, 2014 3:14 pm
autor: Redakcja
[UMiG Piaseczno] Piaseczno to doskonałe miejsce do uprawiania sportu. Odbywają się tu liczne imprezy sportowe, prężnie działają kluby i sekcje różnych dyscyplin. Gmina stale rozwija infrastrukturę ułatwiając dostęp do obiektów i urządzeń sportowych. https://www.youtube.com/watch?v=7Ew8INaNM-E


SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Post: pt paź 10, 2014 3:45 pm
autor: wdolinski
[UMiG Piaseczno] Piaseczno to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

A to forum jak widać jest doskonałym miejscem do prowadzenia kampanii i prawdopodobnie na koszt podatnika. Ciekaw jestem ile z występujących w spocie osób będzie startowało w najbliższych wyborach? Zgaduję! Wszyscy!

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Post: pt paź 10, 2014 3:52 pm
autor: argrabi
wdolinski pisze:A to forum jak widać jest doskonałym miejscem do prowadzenia kampanii i prawdopodobnie na koszt podatnika.


Zwolnij Waszmości, bo sobie guza nabijesz.. O ile już nie nabiłeś :)

YOUTUBE... Mówi to coś??

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Post: pt paź 10, 2014 3:55 pm
autor: wdolinski
Poproszę jaśniej :D . Jeśli można? Miałem na myśli koszta poniesione na produkcję klipu!

SPORTOWE PIASECZNO

Post: pt paź 10, 2014 4:02 pm
autor: argrabi
Przepraszam, ale już dawno nie pisałem rozprawek na temat "Co poeta miał na myśli". A z prostego czytania wyszło trochę inaczej... ;)
Chyba każda Gmina ma kasę w budżecie na promocję swych działań.. I nie ma w tym nic zdrożnego, jeśli jest w tym umiar i rozsądek. A to już są odczucia dość subiektywne. Mnie to w każdym bądź razie nie razi...

SPORTOWE PIASECZNO

Post: pt paź 10, 2014 5:30 pm
autor: Majkel
Podoba mi się produkcja i uważam, że sporo się działo w temacie sportu w tej kadencji samorządu, w odróżnieniu do poprzednich. Mają się czym pochwalić, więc produkują firmy promocyjne, żeby każdy mieszkaniec mógł to obejrzeć i zobaczyć co działo się za w ostatnim czasie w tematach związanych ze sportem.

Re: SPORTOWE PIASECZNO

Post: pt paź 10, 2014 7:19 pm
autor: wdolinski
Bardzo się różnimy w swoich poglądach. Ale zapytam Kolegów, dlaczego akurat w okresie przedwyborczym takie klipy są pokazywane? I dlaczego nie są promowani sportowcy, tylko pożal się "politycy"?