Ciekawe miejsca w Warszawie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Ciekawe miejsca w Warszawie

Postautor: dzessie » śr cze 19, 2019 7:53 am

W niedługim czasie przyjeżdżąją do mnie znajomi. Co polecicie zobaczyć w Warszawie? Chciałbym ich trochę po mieście pooprowadzać.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Ciekawe miejsca w Warszawie

Postautor: Kozaczek » śr cze 19, 2019 8:19 am

W piątek warto odwiedzić stare miasto i w sezonie zobaczyć multimedialny pokaz fontann na podzamczu. W 2018 roku tematem przewodnim była legenda Książę Niedźwiedź, a w 2019 jest to Wars i Sawa. Za darmo można zwiedzić. m.in. Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, Muzeum Pamięci w Palmirach, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Geologiczne, Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka, Muzeum Legii (z wyjątkiem dni meczowych), Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej oraz Muzeum Azji i Pacyfiku. Jeśli chcecie aktywnych atrakcji to polecam airo - można tam poskakać na trampolinach. http://pultuszczak.pl/szukasz-aktywnej- ... trampolin/
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Ciekawe miejsca w Warszawie

Postautor: ruda08 » wt paź 26, 2021 12:35 pm

Ja jakoś nigdy nie lubiłam tego miasta. Może to spowodowane jest przykrymi wspomnieniami z tym miastem.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ciekawe miejsca w Warszawie

Postautor: KaroGro » czw sie 03, 2023 12:58 pm

Już dawno nie byłam w Warszawie
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron