Zaginął biało-rudy młody kotek

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Jastrzębie, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Rada Sołecka Jastrzębia. Zapraszamy mieszkańców Jastrzębia.

Moderatorzy: jarema, GTW

Zaginął biało-rudy młody kotek

Postautor: arathlo » pn cze 25, 2012 10:42 am

W sobotę ok. godziny 12-13 wyszedł z domu mały biało-rudy kocurek. Kotek młody, niedawno go przygarnęliśmy wraz z jego braciszkiem. Mają 2ms, braciszek wrócił z wycieczki po ogrodzie, a Rudzik nie. Szukaliśmy go w okolicy, na pustych działkach, ale nigdzie go nie widać ani nie słychać. Nie sądzę, by wypuścił się daleko, one dopiero zaczynają wychodzić, kręciły się w pobliżu domu. Obawiam sie, że jeśli wyszedł z działki to albo mogły go zagryźć psy, albo ktoś go przygarnął. Proszę o jakiekolwiek informacje jeśli ktoś coś wie, jesli kotka spotkał smutny los to także, bo przynajmniej będę wiedziała, że nie ma na co czekać. Jeśli zaś ktoś go przygarnął to prosiłabym o zwrot;) Bo kotek ma dom i czekamy naniego, braciszek na pewno bardzo się ucieszy z jego powrotu, jak również moj 4letni synek:)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pn cze 25, 2012 12:58 pm

Normalnie jak czytam coś takiego to mi się słabo robi. A gdzie Pani była jak kotki sobie poszły na wycieczkę. Dopiero co przygarnięte zwierzę tym bardziej nie ma zakodowanego miejsca. Może odszedł za daleko za motylem, muchą i nie mógł trafić z powrotem. To kocie dziecko i nawet na ogrodzie nie jest bezpieczne, bo żerują drapieżne ptaki, zdziczałe psy.
A ja mam nadzieję, że jak ktoś odpowiedzialny go przygarnął to już nie odda. Proszę lepiej pilnować drugiego kotka i założyć mu też obróżkę z adresem.
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski


Wróć do Podforum Jastrzębie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron