Andrzejkowy Adwent w Jastrzębiu

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Jastrzębie, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Rada Sołecka Jastrzębia. Zapraszamy mieszkańców Jastrzębia.

Moderatorzy: jarema, GTW

Andrzejkowy Adwent w Jastrzębiu

Postautor: jarema » czw lis 27, 2008 10:00 pm


ANDRZEJKOWY ADWENT W JASTRZęBIU

ZAPROSZENIE

Kochani Jastrzębiacy!

Zbliża się Adwent, a zaraz po nim Boże Narodzenie. Jest okazja, aby spotkać się ponownie. Komitet organizacyjny składający się z mieszkańców Jastrzębia zaprasza w sobotę 29 listopada między godziną 12:00 a 15:00 do Domu Weselnego 'Maria' przy ul. Ptaków Leśnych.

Przy okazji pragnę poinformować, iż nasze ognisko zostało obszernie opisane w listopadowym numerze 'Gazety Sołeckiej'. Artykuł został wywieszony w sołtysowej gablocie ogłoszeniowej.

W naszej wsi mieszkają dwie utalentowane florystyki - Pani Grażyna i Pani Renata, które przygotują przepiękne wieńce adwentowe i stroiki. Będzie je można kupić lub zamówić. Byłoby wspaniale, gdyby na drzwiach wszystkich domów w Jastrzębiu zawisł taki piękny wieniec. Będzie też okazja do zakupu niepowtarzalnych upominków pod choinkę dla bliskich i przyjaciół.

Kochani Mieszkańcy! Jastrzębie nie jest byle jaką anonimową wsią. Już poeta ks. Jan Twardowski opisuje w swoim dziele 'Autobiografi' uroki naszej wsi. Aby umocnić naszą lokalną więź mieszkańcy Jastrzębia Anna i Andrzej Wieczorek zaprojektowali godło Jastrzębia, a pani Teresa Bogucka postarała się o jego produkcję. Na spotkaniu adwentowym będzie można zakupić naklejki na szyby samochodowe z naszym godłem po 4 zł za sztukę.

Pchli targ zorganizowany przy okazji ogniska cieszył się powodzeniem i przyniósł dochody, które zamierzam zainwestować w tę imprezę proszę wiec o zajrzenie do szaf, piwnic i regałów i przyniesienie przedmiotów, które Państwu są zbędne, ale może będą przydatne innym. Sprzedamy je znowu.

Z okazji Andrzejek zaplanowaliśmy lanie wosku i wróżby.

Organizatorzy zatroszczą się o gorące napoje niekoniecznie herbatę a Jastrzębianki upieką pyszne ciasta.

Serdecznie zapraszam


Wasz sołtys
Nasze Jastrzębie
Awatar użytkownika
jarema
 
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Jastrzębie

Wróć do Podforum Jastrzębie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość