Chodnik w Jastrzębiu

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Jastrzębie, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Rada Sołecka Jastrzębia. Zapraszamy mieszkańców Jastrzębia.

Moderatorzy: jarema, GTW

Chodnik w Jastrzębiu

Postautor: jarema » czw wrz 11, 2008 10:18 am

.
Chodnik ważna rzecz, mieszkańy zabiegają o to od lat. Jjest szansa na budowe chodnika w następnych 2 latach. Poniżej prezentujemy pismo w sprawie projektu i budowy chodnika przy ul. Ptaków Leśncyh.

(...)
Sołtys wsi Jastrzębie

Jastrzębie dn,. 2008-09-01


Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
Pan Zdzisław Lis

Dot. budowy chodnika wzdłuż ulicy Ptaków Leśnych w Jastrzębiu.
Szanowny Panie Burmistrzu

W dzisiejszym dniu odbyłam rozmowę z naczelnikiem Wydziału Utrzymania Dróg i Transportu Publicznego Panem Włodzimierzem Rasińskim, z której wynika ze nie istnieje inna droga prowadząca do wykonania chodnika o który mieszkańcy Jastrzębia zabiegają od wielu lat jak wykonanie projektu całej ulicy z kompletną infrastruktura (odwodnienie oświetlenie ścieżka rowerowa itp.) W związku z tym w imieniu mieszkańców Jastrzębia zwracam się do Pana Burmistrza z gorącą prośba o umieszczenie w palnie budżetu gminy na nadchodzący rok wykonania projektu i jego jak najszybszą realizacje. Pragne podkreślić, że ulica Ptaków Leśnych jest bardzo uczęszczana i w najbliższej przyszłości natężenie ruchu bardzo wzrośnie w związku ze zmianami komunikacyjnymi, jakie nastąpią w bezpośrednim sąsiedztwie Jastrzębia.


Z wyrazami szacunku

Wanda Jakubiszyn
Nasze Jastrzębie
Awatar użytkownika
jarema
 
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Jastrzębie

Wróć do Podforum Jastrzębie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość