Telekomunikacja - Jastrzębie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Jastrzębie, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Rada Sołecka Jastrzębia. Zapraszamy mieszkańców Jastrzębia.

Moderatorzy: jarema, GTW

Telekomunikacja - Jastrzębie

Postautor: jarema » sob maja 03, 2008 10:18 am

List Sołtysa Jastrzębia do TP S.A.

Telekomunikacja S.A.
Oddział Piaseczno
Jastrzębie 30.04.2008

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować ze we wsi Jastrzębie rozpoczynają się właśnie roboty kanalizacyjne. Oznacza to ze na terenie całej wsi będą prowadzone wykopy. Jest to dla Państwa doskonała okazja, aby skorzystać i poprowadzić Wasze instalacje droga ziemną, zwłaszcza, że linie telefoniczne napowietrzne stale są zrywane przez wysokie pojazdy ( jak choćby dziś). Istnieje tez możliwość pociągnięcia instalacji do posesji, które dotąd Państwo omijali, bo roboty związane z ich podłączeniem były nieopłacalne.

Korespondencje z Państwem publikuje na naszej stronie internetowej proszę wiec o pisemną informację czy i kiedy zamierzają Państwo skorzystać z nadarzającej się okazji.

Z poważaniem

Sołtys wsi Jastrzębie
W.J.
Nasze Jastrzębie
Awatar użytkownika
jarema
 
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Jastrzębie

Telekomunikacja - Jastrzębie

Postautor: Jankes » ndz maja 04, 2008 9:23 am

Roboty kanalizacyjne, to doskonała okazja do włożenia obok również kabla telekomunikacyjnego. TP S.A. na pewno będzie robiło sobie kalkulację kosztów, czy przy ilości mieszkańców miejscowości Jastrzębie, opłaca im się inwestować. Jednak powinni brać pod uwagę również rozbudowę miejscowości i budowę nowych domów w okolicach.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odpowiedz na stanowisko TP S.A.

Postautor: jarema » pn cze 09, 2008 8:56 pm

Jastrzębie dn. 7.06.2008-06-07

Pani Beata Urbaniak
Kierownik Sekcji
Pion Obsługi Posprzedażowej
Ul. Bażantów
40 668 Katowice


Dot. pisma DOR/E/OR/P/660/N1/BW/37554007/08

Szanowna Pani
Przyjmuje do wiadomości informacje ze inwestycja polegająca na wybudowaniu infrastruktury telekomunikacyjnej w naszej wsi jest przedsięwzięciem kosztownym i długotrwałym, ale myślę ze opłacalnym. Wieś leży obok Konstancina i sprowadza się do nas coraz więcej osób można wiec założyć ze rynek będzie się powiększał Już teraz mieszka u nas ponad pól tysiąca osób. Poza tym istniejące przewody wiszące na słupach są systematycznie zrywane przez ciężarówki, ponieważ jezdnia, przy której stoją jest kreta i wąska. Myślę ze te naprawy tez powodują koszty pomijając fakt ze zawsze po takiej awarii mieszkańcy są pozbawieni kontaktu ze światem. Wiem od Burmistrza Konstancina ze planują tam Państwo poważna inwestycje może warto ja poszerzyć o wieś Jastrzębie.

Pozostaje z poważaniem
Wanda Jakubiszyn
Nasze Jastrzębie
Awatar użytkownika
jarema
 
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Jastrzębie


Wróć do Podforum Jastrzębie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron