Trzy osoby nie żyją w wypadku na Puławskiej w Piasecznie

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: stentonik » pt wrz 16, 2011 11:05 pm

A to jakiś nowy reportaż jest na ITeVał?

Obrazek
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » pt wrz 16, 2011 11:53 pm

Niektórym to się nie dogodzi... Nie byłoby nic o wypadku, to byłaby jazda, że iTV nie pokazała wydarzenia, którym od paru dni żyje całe miasto. Pokazali - też źle, bo oglądalność chcą na ludzkiej tragedii nabić.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » sob wrz 17, 2011 7:57 am

Ja pierdzielę.

Muszę przyznać, że słysząc o tym wypadku sam kilkukrotnie zaglądałem na stronę iTV żeby zobaczyć co się wydarzyło i jak to wyglądało. Pewnie takich jak ja było więcej, sądząc po ilości wejść, zanim jeszcze pokazał się materiał.

W zyciu nie przyszłoby mi do głowy, żeby tam włazić tylko po to, by obejrzeć a potem zrobić z tego aferę. Czego się spodziewaliście wchodząc tam ? że jak będzie relacja z wypadku, w którym auto strzaskało się przy 200km/h i były trzy trupy, to w reportażu będą dzieci bawiące się na placu zabaw ?

Ludzie, no litości ... :shock:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: teqilaa » pn wrz 19, 2011 3:33 pm

Czytam i nie wierze .. czy jedyna refleksja jaka Wam przychodzi to ITV do [cenzura] albo dobrze im tak gówniarzom? .. bo to głównie przewija sie w tym wątku. Nic nie wiecie na temat przyczyn i już jakies chore dywagacje prowadzicie. Jak przekupy na targu co to jednej powiedziała inna która usłyszała od innej a tamta od tamtej co uslyszała jeszcze od innej ... fakt jest jeden, zgineło troje młodych ludzi, z własnej głupoty? nie wiem być może...kto w wieku 20 lat był mądry, odpowiedzialny i nigdy nie zrobił nic szalonego, niech pierwszy rzuci kamieniem. Co ma niby przekazywac widok zakrwawionych siedzeń? czarnych worków? no co?!! ludzie sie nienaturlanie podniecaja się nieszcześciem, jakby info że zgineli na miejscu nie wystarczyło .. Widok krwi na siedzeniu nei ma zadnych przesłanek edukacyjnych dla dzieciaków!!! zadnych!!! epatowanie takimi zdjeciami to tania sensacja nic więcej, czy to itv czy tvn czy cokolwiek innego.
żal dzieciaków, po prostu, nawet jesli to przez włąsna głupote zginęli to jest młodość a młodosc to wlasne prawo do błedów, szkoda ze tak tragicznych.
Współczuje rodzicom, bardzo.

ps. inna sprawa ze ulica w tym miejscu nie jest idealna szczegolnei jak sie zmienia pas z lewego na prawy, może wyrzucić ...
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: agnmon » pn wrz 19, 2011 6:51 pm

Fakt, że żal straconego życia. Próba wczucia się w tą sytuację też nie może się udać, bo jak wyobrazić sobie co czują rodzice, którzy tak nagle tracą dzieci? Straszna tragedia dla rodzin. Ale tłumaczenie tego błędami młodości - to dopiero błąd!!! To tak jakbyśmy dali nastolatkom czy dwudziestolatkom prawo do nieliczenia się z nikim i niczym. W przypadku tragedii wyjaśnimy to prawem do błędu młodości? Pracuję z nastolatkami codziennie i większość z nich jak najbardziej odróżnia głupie zachowania od mądrych. A jeśli nawet robią głupoty, to od tego są starsi i bardziej doświadczeni od nich aby ich głupotę nazwać po imieniu. Każdy w młodości jakąś głupotę zrobił. Nie można jednak pod tym płaszczykiem ukrywać totalnej bezmyślności.

ps.1. Zapewniam Was, że bardziej na wyobraźnię nastolatka podziałają zdjęcia z wypadku niż wyreżyserowany profilaktyczny filmik.
2. Jezdnia idealna nie jest, ale nie słyszałam, żeby kogoś przy 50 czy nawet 80 km/h tak tam wyrzuciło.
Przykre strasznie to co się stało, ale może ta straszna śmierć spowoduje, że ktoś inny się opamięta.
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn wrz 19, 2011 8:08 pm

agnmon pisze:A jeśli nawet robią głupoty, to od tego są starsi i bardziej doświadczeni od nich aby ich głupotę nazwać po imieniu.


a czy ja jakoś inaczej to nazwałam?

agnmon pisze:Ale tłumaczenie tego błędami młodości - to dopiero błąd!!! To tak jakbyśmy dali nastolatkom czy dwudziestolatkom prawo do nieliczenia się z nikim i niczym. W przypadku tragedii wyjaśnimy to prawem do błędu młodości?


a jak niby to wytłumaczysz? no przecież napisałam że to głupota,wynikająca z młodego wieku czyli....błąd młodości, tyle że bardzo tragiczny w skutkach. Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest zadnym błędem.
Z racji bycia rodzicem dziecka nastoletniego też mam doczynienia z nastolatkami na codzień i wierz mi bardziej na wyobraźnię podziałal filmik instruktazowy z manekinem gdzie sekunda po sekundzie jest pokazane co sie dzieje z ciałem człowieka w trakacie wypadku niż czarny worek i krew na siedzeniach...z krwią maja doczynienia na codzien.

agnmon pisze:Jezdnia idealna nie jest, ale nie słyszałam, żeby kogoś przy 50 czy nawet 80 km/h tak tam wyrzuciło.


do wyeliminowania nieszczesc na drodze potrzebna jest nie tylko wyobraźnia ale i dobre drogi, zawsze łatwo powiedzieć "niedsotosowano prędkosci do warunków". Pamiętam "hopke" na puławskiej (wyrównano ja dopiero po wypadku Zientarskiego) i moje prawie pełne gacie kiedy przy 70 rzuciło mnie tak porzadnie, dobrze ze nie było ślisko. £atwo nam jest oceniac i prawic morały "nigdy", "nie ma takiej opcji" itd itd ja tez uważałam że tylko idiotki moga pomylić gaz z hamulcem a jednak przytrafiło mi się, ułamek sekundy, gorsza dyspozycja, jeden malusi bład i niestety lądujesz na słupie , w rowie ...nigdy nie mów nigdy.
To byli młodzi ludzie, popełnili błąd bo byli młodzi, niedoświadczeni z buzującymi hormonami i ego. Dziwi mnie brak oburzenia na pokazywanie młodym ludziom takich obrazków a z drugiej strony szok i nidoweirzanie kiedy przyznałam że mojej 10 letniej córce pokazałam film o cudzie powstania dziecka i jego narodzin od strony lekarza. Krew i czarne worki sa ok, narodziny dziecka to coś strasznego i demoralizującego, o zgrozo!

agnmon pisze:Przykre strasznie to co się stało, ale może ta straszna śmierć spowoduje, że ktoś inny się opamięta.


też mam taka nadzieję ...
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » pn wrz 19, 2011 10:41 pm

Pomijajac juz fakt samego wypadku i wylaniajacej sie nowej (zaraz po brawurze i specyficznym pojmowaniu mlodzienczej madrosci) przyczynie czyli "bo winna jest droga" zastanawiajaca jest ta nagonka na wiadome medium.

Osobiscie, zagladam na strony itv wylacznie wtedy, gdy ta nagonka sie nasila (co chyba jest nieco sprzeczne z powodami takiego dzialania).
Nie mam zamiaru przylaczac sie do tego choru, ani bronic itv, bo ona jest,a jak dla mnie rownie dobrze moglo by jej nie byc i nie zauwazylbym roznicy.

Natomiast nurtuja mnie powody. Bo jesli to zwykle malkontenctwo jakiego w internecie pelno to jestem w stanie to zrozumiec. Jesli natomiast chodzi o "dbanie" o poziom lokalnego dziennikarstwa, to niestety rowniez traci malkontenctwem. Wiec o co chodzi? Znow o przerost ego, czy poprostu lokalne klimaty?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: stentonik » wt wrz 20, 2011 8:39 am

Prosiłem, żeby zamknąć ten wątek? Prosiłem!

Drogi Apco. Zawsze dobrze jest napisać coś mundrego w wątku, który "dobrze się sprzedaje", prawda? Nie trzeba wtedy orientować się w temacie a można sobie zabłysnąć, zaświecić jasnym światłem elokwencji, pokazać się, przypomnieć i czekać na oklaski. To łatwe. A ostatni wers Twojego posta Wiec o co chodzi? Znow o przerost ego, czy poprostu lokalne klimaty? nie pozostawiający czytelnikom wyboru w ocenie "malkontenctwa" uprawianego w jakby nie liczyć kilkuset już postach Użytkowników tej zacnej forumki, to prawdziwy majstersztyk.
Tylko czy na pewno zapoznałeś się "z teczkami" i możesz jeszcze raz z ręką na sercu zarzucić nam bezpodstawne pierdzielenie o Szopenie? Napisz coś od siebie w tematach jak to piszesz "nagonki" na ITV abym mógł i ja ocenić Cię inaczej.
I kolejny raz przypomnę. Nikt tu nie uprawia nagonki na ITV, tylko wspólnie uczymy się rzetelności, uczciwości i niezalezności. A dzięki tym dyskusjom programy ITV będą coraz lepsze ( choć na razie efekty mizerne) a Pan Mariusz kiedyś nam podziękuje przy kuflu piwa.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Poprzednia

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości