INTERNETOWA TV PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: sharmlover » pt kwie 11, 2008 9:48 am

justynka, podobnie jak Forum Powiatu Piaseczynskiego wg informacji zamieszczonych (Otrzymałem informacje od osób odpowiedzialnych za projekt, że w przyszłości jest szansa na to, aby TV Piaseczno rozwinęło obszar swoich reportaży o kolejne gminy powiatu piaseczyńskiego.) Tv ma zamiar rozwinac sie (miejsmy nadzieje wkrotce :D o kolejne gminy naszego powiatu.
Stad wynika tez moja propozycja - czysto informacyjna a nie interwencyjna, chociaz pewnie mieszkancy i uzytkownicy byliby zwolennikami.
Tak czy inaczej faktycznie jest post o propozycjach reportazy - gdzie napewno jak tylko cos ciekawego w mojej okolicy sie pojawi a Tv bedzie brala pod uwage pozostale Gminy :good: bede informowala.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Postautor: Jankes » pt kwie 11, 2008 9:53 am

tvpiaseczno pisze:Nazywam się Mariusz Kujaszewski i jestem właścicielem zakładu fotograficznego FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI w Piasecznie przy ul. Sierakowskiego 12c. Pod tym adresem znajduje się także studio TVPiaseczno.

Dobrze wiedzieć, że za TV Piaseczno jest odpowiedzialny Pan Kujaszewski. Pierwszy raz z nazwiskiem i usługami FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI spotkałem się przy okazji wątku: Gdzie w Piasecznie jest Studio Foto? (stary wątek z 2007 roku)

Powodzenia w prowadzeniu projektu TV Piaseczno!
:good:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Postautor: teresa » pt kwie 11, 2008 10:17 am

tvpiaseczno pisze:Nazywam się Mariusz Kujaszewski i jestem właścicielem zakładu fotograficznego FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI w Piasecznie

Przeczytałam o tym dziś w Kurierze Południowym, a teraz na forum e-mieszkańców - informacja jest potwierdzona. Gratuluję raz jeszcze pomysłu stworzenia TV Piaseczno i powodzenia w realizacji kolejnych reportaży.

:good:
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Postautor: kameleon » pt kwie 11, 2008 10:44 am

Czyżby ujawnienie się, było spowodowane pojawieniem się artykułu o TV Piaseczno w gazecie Kurier Południowy?
Pytanie z ciekawości: dlaczego na początku, to była taka tajemnica?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Postautor: Martin » pt kwie 11, 2008 7:27 pm

tvpiaseczno pisze:Bardzo dziękuję Panu MARCINOWI BORKOWSKIEMU dzięki któremu udało sie szybko nagłośnić powstanie tej telewizji.

Cała przyjemność po mojej stronie! ;)

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » sob kwie 26, 2008 11:29 pm

Z ogromną satysfakcją pragnę poinformować, że po 5 tygodniach działalności tvpiaseczno.pl oglądało nas ponad 14700 internautów, gdzie tylko w kwietniu do dnia dzisiejszego ponad 11000.
świadczy to o ogromnym zainteresowaniu tą formą przekazu informacji a także myślę, że o ciekawym programie tej telewizji. Bedziemy się starać robić co raz lepsze materiały filmowe oraz tygodnik ALE TYDZIEń.
Ponawiam prośbę o informowanie nas o wszelkiego rodzaju wydarzeniach i zdarzeniach abyśmy mogli szybko poinformować naszych widzów.
Mam nadzieję także, że prezentowane reportaże przedstawiają rzeczywistość i nie sa odbierane jako tendencyjne albo przez kogoś sterowane. Myślę że jest to telewizja niezależna. Zapraszam do oglądania programów. Jak wcześniej informowałem będziemy się starać wpuszczać przynajmniej 4 nowe filmy tygodniowo oraz w każdy piątek nowe wydanie ALE TYGODNIA.
Proszę także o wyrozumiałość z powodu pojawiających sie reklam na początku filmików ale telewizja musi się z czegoś utrzymać. Obiecuję że reklam nie będzie więcej niż informacji.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: Jakub » ndz kwie 27, 2008 9:10 am

po 5 tygodniach działalności tvpiaseczno.pl oglądało nas ponad 14700 internautów, gdzie tylko w kwietniu do dnia dzisiejszego ponad 11000.

Czyli średnio wychodzi ponad 400 osób dziennie? Jak przy filmikach zachowuje się zużycie transferu na Waszym serwerze?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kamcioooo » śr maja 07, 2008 9:53 pm

Witam! zauważylem, że w reklamie znajdującej się na początku reportażu o maturze 2008 jest blad. a dokladniej w mailu niepotrzebnie użyto drugi raz '.pl'. może to szczegól, ale trzeba dążyć do doskonalości. pozdrawiam, Kamil! =)
kamcioooo
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 07, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ruch na serwerze

Postautor: tvpiaseczno » śr maja 07, 2008 10:43 pm

Jakub pisze:Jak przy filmikach zachowuje się zużycie transferu na Waszym serwerze?

Generowany ruch na serwerze ponad 250GB transferu w ciągu miesiąca.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: Jakub » śr maja 07, 2008 11:16 pm

250GB transferu miesięcznie? Ogromne zużycie!
Zapewne macie dedykowany serwer?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: Kinga Panasiuk » śr maja 14, 2008 8:23 pm

Coś w tym tygodniu cicho w temacie TV Piaseczno.
Ani jednego nowego reportażu. Urlop jakiś? :)
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pt maja 30, 2008 10:33 pm

Proszę wszystkich zainteresowanych reklama w TV Piaseczno o kontakt telefoniczny 0501 206 789 lub mailowy tvpiaseczno@wp.pl
Dla pierwszych klientów chętnych zamieścić reklamę udzielamy 50% rabatu od cen podstawowych w cenniku przez dwa miesiące.. Najtańsza reklama po rabatach to tylko 120zł za tydzień emisji. W sprawie szczegółów zamieszczenia reklamy proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy podany wyżej.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » wt cze 03, 2008 8:05 pm

Z satysfakcją informujemy, że trwają bardzo intensywne prace nad nową szatą graficzną strony TVPIASECZNO.PL
Wraz ze zmiana wyglądu strony program ALE TYDZIEń będzie wydawany w każdy czwartek , aby jeszcze przed weekendem można było zaplanować czas na atrakcje sobotnio-niedzielne. Zostanie także powiększony ekran oraz wprowadzamy archiwum filmów, które straciły na aktualności. Filmy będą ustawiane tematycznie. Wprowadzamy także rubrykę "TOWARZYSKIE", w której będziemy umieszczać krótkie relacje z uroczystości rodzinnych /śluby,chrzty, itp/ na które zostaniemy zaproszeni. Będą one dostępne bezpłatnie na stronie TVPiaseczno.pl przez cztery tygodnie od daty pierwszej emisji. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w tym zakresie. Już przyjmujemy zaproszenia.
Planowany termin wprowadzenia nowej szaty graficznej to 12.06.2008
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: Kinga Panasiuk » wt cze 03, 2008 10:48 pm

Z niecierpliwością oczekuję nowej szaty graficznej strony tvpiaseczno.pl ;)
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: lucja » śr cze 04, 2008 5:57 pm

Z satysfakcją informujemy, że trwają bardzo intensywne prace nad nową szatą graficzną strony TVPIASECZNO.PL

Ostatnio trafiłam na zamojską telewizję internetową: www.zamosc.tv
Może warto skorzystać również z pomysłów innych telewizji internetowych?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości