INTERNETOWA TV PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Postautor: tvpiaseczno » sob lis 07, 2009 5:01 pm

Co takiego dziwnego i niestosownego jest w tym pytaniu? Bo dotyczy religii? Czy te pytania maja dotyczyć tylko polityki. Nie chcemy ograniczać pytań do jednej czy dwóch dziedzin. Będziemy zadawać pytania z różnych tematów i niekoniecznie muszą się wszystkim podobać. Każde pytanie jest w trudne, a czy odpowiedzi są prawdziwe czy nie to inna sprawa. Uczestnictwo w sondzie jest dobrowolne i anonimowe no i oczywiście bezpłatne. Po ilości odpowiedzi także widać że jest to mały procent oglądających itv. Na podstawie tych odpowiedzi nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków. Traktujemy to jako dodatkowy element uatrakcyjnienia strony i wciągnięcia Was w wyrażanie swoich opinii przy pomocy odpowiedzi tak lub nie na różne może dla niektórych dziwne pytania. Dla jednych dziwne, dla drugich trudne, a dla jeszcze innych może głupie.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » sob lis 07, 2009 6:39 pm

tvpiaseczno pisze:Traktujemy to jako dodatkowy element uatrakcyjnienia strony

Z całym szacunkiem Panie Mariuszu...
Z jednej strony kreuje się Pan na profesjonalistę zakładając internetową telewizję Piaseczna, robiąc coraz lepsze reportaże, podsumowania tygodnia i to się chwali. Personalnie i merytorycznie nie ma się prawie do czego przyczepić.
Natomiast wchodząc na Pana stronę coraz częściej mam wrażenie panującego tam nieładu - jakieś (moim zdaniem) tandetne dodatki, najpierw pogoda w Piasecznie (swoją drogą nierzadko pokazującą dziwne rzeczy nijak mające się do stanu faktycznego), teraz ankieta z dziwnymi pytaniami nijak mającymi się do charakteru strony. Takie rzeczy można często spotkać na blogach prowadzących przez nastolatków niemających pomysłu co jeszcze można wrzucić na stronę, żeby było "fajnie". Co dalej.... księga gości, mrygające gwiazdki i choinki na święta?
Strona telewizji powinna zawierać rzeczowe informacje bez zbędnych bajerów, być miła dla oka i przejrzysta. Szata graficzna Pana strony mogłaby być bardziej profesjonalna, ładniejsza, ale rozumiem, że nie wszystko od razu i to pewnie będzie kwestią czasu, czego zarówno Panu jak i całej Pana ekipie serdecznie życzę :)

P.S. Liczniki odwiedzin gości też widziałem ładniejsze i nieco dyskretniejsze ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

tv piaseczno

Postautor: Tomasz » sob lis 07, 2009 7:56 pm

tvpiaseczno pisze:Co takiego dziwnego i niestosownego jest w tym pytaniu? Bo dotyczy religii? Czy te pytania maja dotyczyć tylko polityki. Nie chcemy ograniczać pytań do jednej czy dwóch dziedzin. Będziemy zadawać pytania z różnych tematów i niekoniecznie muszą się wszystkim podobać.

Wyraziłem jedynie opinię na temat obecnego pytanie, bo nie pasuje do charakteru strony TV. Pytania powinny być raczej dotyczące życia w tym regionie, reportaży na stronie lub sytuacji w Piasecznie a to nie zawsze musi być związane z polityką, bo są też wydarzenia kulturalne.
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Postautor: tvpiaseczno » śr lis 11, 2009 11:25 pm

Na głównej stronie itv Piaseczno dodaliśmy dwa następne butony - GÓRA KALWARIA i TARCZYN, gdzie będą umieszczane materiały filmowe z tych terenów. Jest to zrobione dla ułatwienia wyszukiwania filmów dotyczących zainteresowanych mieszkańców Gmin. Małymi kroczkami Internetowa Telewizja Piaseczno staje się telewizją już nie tylko Piaseczna, ale całego powiatu piaseczyńskiego. Może nie będziemy jeszcze uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach poszczególnych Gmin niemniej jednak na tych najważniejszych z kamerą pojawimy się na pewno, pod warunkiem, że będziemy mieli o nich wiedzę. Prosimy o informacje na temat zdarzeń i wydarzeń od mieszkańców oraz władz w poszczególnych Gminach.
Prawdopodobnie zrezygnujemy z tworzenia oddzielnej telewizji dla Gminy Lesznowola i także dołączymy ją do iTV Piaseczno.
Mamy nadzieję , że poczynione kroki ułatwią nam dostęp do Was, a Wam do nas. Jeden telefon 501 206 789 i jeden e-mail: itvpiaseczno@wp.pl
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 15, 2009 12:23 am

TOTALNA NOWOść W PIASECZNIE!!!
W tym tygodniu uruchamiamy w Piasecznie na budynku byłego pogotowia ratunkowego przy ul. Kościuszki 9 ekran diodowy (Full kolor) o powierzchni 6m2. Jest to na dzień dzisiejszy największy telewizor w mieście. Będą na nim wyświetlane reklamy jak i informacje związane z naszym regionem. Spoty reklamowe długości 15 sekund z częstotliwością co kilka minut przez 18 godzin na dobę. Reklama może być statyczna jak i dynamiczna.Wszystkich zainteresowanych umieszczeniem reklamy na tym ekranie prosimy o kontakt pod numer 501 206 789.
Ps. Ekran już został powieszony. Zaświeci 16 listopada.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 15, 2009 2:44 pm

Zainteresowanych reklamą na ekranie diodowym prosimy o kontakt telefoniczny na numer 501 206 789 lub mailowy itvpiaseczno@wp.pl
Pojemność czasu reklamowego ograniczona. Maksymalny cykl wyświetlania co 10 minut.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » ndz lis 15, 2009 3:04 pm

a jaka jest cena za umieszczenie takiej reklamy statycznej i dynamicznej na Pana ekranie??
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: weronika » ndz lis 15, 2009 4:50 pm

leny pisze:a jaka jest cena za umieszczenie takiej reklamy statycznej i dynamicznej na Pana ekranie?

Przyłączam się do pytania, bo nie znalazłam informacji o cenach na stronie TV?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 15, 2009 6:01 pm

Cennik wyświetlania spotów reklamowych na ekranie diodowym dostępny jest w zakładce REKLAMA w iTV na stronie www.itvpiaseczno.pl
Dla pierwszych klientów do końca roku 2009 CENA PROMOCYJNA.

Ilość spotów ograniczona.

Możemy przygotować spot zarówno statyczny jak i dynamiczny w ramach naszej działalności w cenie uzgodnionej indywidualnie dla każdego klienta.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » ndz lis 15, 2009 8:09 pm

noo ceny konkretne, nie wiem jak to się ma do ekranów w innych miejscach/miastach, ale wiem że koszt takiego ekranu wielkości 130x50 cm wraz z całym osprzętem i oprogramowaniem to 5 tys zł, czyli zwrot kosztów przy reklamie co 2,5 min na kwartał.
Drogo.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 15, 2009 8:33 pm

leny pisze:noo ceny konkretne, nie wiem jak to się ma do ekranów w innych miejscach/miastach, ale wiem że koszt takiego ekranu wielkości 130x50 cm wraz z całym osprzętem i oprogramowaniem to 5 tys zł, czyli zwrot kosztów przy reklamie co 2,5 min na kwartał.
Drogo.

Leny rozmawiamy o dwóch różnych ekranach. Takiego ekranu nie ma jeszcze w Piasecznie, ani w powiecie piaseczyńskim. My postawiliśmy ekran-telewizor zbudowany na diodach full kolor czyli 16 milionów kolorów z możliwością wyświetlania filmów z DVD , FLV , VCD itp. oraz przekazów telewizyjnych. Jedyna różnica to taka, że nie ma głosu aby nie zakłócać porządku publicznego. Jest to taki sam ekran jak w centrum Warszawy na budynku byłej Cepelii, tylko mniejszy. Dam Ci 6tyś zł i biorę 10 w ciemno. Podzwoń po firmach to się dowiesz ile kosztuje m2. Stąd ceny emisji reklam.
Są to najniższe ceny reklamy na takich ekranach w Polsce. Sprawdź.
Ty masz na myśli ekran diodowy jednokolorowy, jaki mamy zainstalowany nad zakładem fotograficznym w Piasecznie przy ul. Sierakowskiego 12c nota bene studio iTV także, koloru czerwonego. Taki mamy od 3 lat. Na tym ekranie wyświetlimy Twoją reklamę za 150zł na miesiąc. Koszt prądu.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » czw gru 10, 2009 11:18 pm

Wraz z nowym ALE TYGODNIEM zmieniamy pytanie w naszej sondzie.
Tym razem pytamy "Czy PO wygra wybory samorządowe w przyszłym roku w Piasecznie ?" Można wyrazić swoją opinię w KOMENTARZACH. Liczymy na Waszą frekwencję i wiele dobrych komentarzy.
Na odpowiedzi czekamy przez tydzień. Do następnego czwartku.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz gru 20, 2009 11:45 pm

Zapraszamy do składania życzeń świątecznych oraz noworocznych za pośrednictwem iTV Piaseczno. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt 0501 206 789 lub mailowy itvpiaseczno@wp.pl
życzenia zostaną nagrane w studio iTV lub w innym uzgodnionym miejscu. Emisja życzeń do 15 stycznia 2010. Pierwsze 10 osób gratis.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INTERNETOWA TV PIASECZNO

Postautor: iza » pn gru 28, 2009 11:44 pm

Obrazek

Tyle osób online przebywa na stronie TV Piaseczno, czy coś się zepsuło?
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » wt gru 29, 2009 4:37 pm

iza pisze:Tyle osób online przebywa na stronie TV Piaseczno, czy coś się zepsuło?

Ja nad licznikiem mam napis "Ilość odwiedzin"
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości