e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

iLike.pl internetowy sklep spożywczy :)

Postautor: Zyje_sobie » czw mar 20, 2008 8:52 pm

Dzień dobry,
dzięki "Martin'owi" dowiedziałem się o tym miejscu (jeszcze raz dziękuję i przepraszam za opóźnienia) i chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą internetowego sklepu spożywczego http://www.iLike.pl Od niedawna poszerzyliśmy obszar dostaw i aktualnie dostarczamy w rejonie: Ursynowa, Wilanowa, Konstancin Jeziorna, Piaseczna i Lesznowoli.

Znajdą Państwo u nas takie artykuły jak nabiał, napoje, alkohole, warzywa, owoce, mięso, pieczywo, art. spożywcze/chemiczne/ekologiczne mrożonki... itd.

Wciąż rozwijamy asortyment, dlatego zachęcam w imieniu Zespołu iLike.pl do zgłaszania sugestii w sprawie asortymentu (czy dodania jakichś funkcjonalności na stronie... czy dodatkowych usług, interesuje nas poprawienie wszystkiego co uprzyjemni Państwu zakupy :) ) wszystkie życzenia Klientów staramy się spełniać. :) Uwagi można zgłaszać pod e-mailem wazna.opinia@iLike.pl a także korzystając z formularza "Spełniamy życzenia" znajdującym się na stronie http://www.iLike.pl

Hmm... zachęcam do zadawania pytań, w miarę możliwości postaram się na nie odpowiedzieć. :)

Staramy się być jak najbardziej otwarci wobec Klientów, dlatego zapraszam także do dzwonienia i zadawnia ewentualnych pytań, gdyby mieli Państwo jakieś wątpliwości czy preferowali ten sposób komunikacji. Nasz numer telefonu (czynny 9:00 - 17:00 od pon do soboty): (022) 478-45-11


No teraz już kończę:) co by nie zanudzać:)

życzę udanego dnia :)
JZ
Awatar użytkownika
Zyje_sobie
 
Posty: 8
Rejestracja: pn mar 17, 2008 6:47 pm
Lokalizacja: Z brzucha mamy :) - Warszawa - Ursynów:)

Postautor: sharmlover » czw mar 20, 2008 9:07 pm

Dziekujemy za informacje - ja napewno skorzystam :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

iLike.pl internetowy sklep spożywczy

Postautor: Martin » czw mar 20, 2008 10:05 pm

Jakub, cieszę się że do nas dołączyłeś i przedstawiłeś e-mieszkańcom naszego regionu supermarket internetowy www.iLike.pl Zachęcam wszystkie osoby, które nie boją się testowania sklepów internetowych, do odwiedzenia sklepu obsługującego nasz region (Konstancin Jeziorna, Piaseczno i Lesznowola).

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

iLike.pl internetowy sklep spożywczy

Postautor: Jakub » pt mar 21, 2008 11:40 pm

Zyje_sobie, dzięki za informację o kolejnym sklepie spożywczym obsługującym Piaseczno. Po świętach przyjrzę się dokładniej ofercie sklepu.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: screw » pt kwie 04, 2008 11:42 am

Jak w sklepie a.pl jest w przypadku pomyłki cenowej na stronie www, a potem przy płaceniu rachunku u kuriera? Znalazłem sporo błędów typu makaron sojowy tao tao 100g - 4.04 zł , a wieksza paczka tego samego makaronu 250g - 3.70 zł lub lody Wanilia La Cremeria Nestle 900ml w cenie 0,96zł/szt? Albo woda źródlana gazowana Niebieska żywiec Zdrój 500ml aż za 4,10zł/szt :shock:
screw
 
Posty: 43
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 10:13 am

A.pl supermarket spożywczy

Postautor: Jankes » pt kwie 04, 2008 12:48 pm

screw pisze:Jak w sklepie a.pl jest w przypadku pomyłki cenowej na stronie www, a potem przy płaceniu rachunku u kuriera?

Myślę, że pytanie warto wysłać bezpośrednio do firmy Action S. A., która jest założycielem A.pl - Biuro Obsługi Klienta bok@a.pl
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » czw kwie 10, 2008 8:40 pm

Jankes - zdecydowanie tak. Ja rowniez dopatrzylam sie bledu dotyczacego terminu platnosci. Oferowane mi terminy platnosci to 15 i 30 kazdego m-ca, kiedy sie okazalo ze wydrukowany na fakturze termin platnosci zamowienia z pierwszej polowy m-ca wypadal 30 danego m-ca zaniepokojona zadzwonilamdo a.pl i okazalo sie, ze to byl zwykly blad. Tzn placac w terminie podanym na fakturze placilabym juz z 15 dniowym opoznieniem. Blad wydaje sie byc malym a jednak :?
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: sharmlover » czw maja 29, 2008 6:59 pm

Po rozmowie z konsultantem z a.pl dowiedzialam sie, ze jest w planach uruchominie platnosci kartami przez internet. Kiedy, jeszcze nie wiadomo.
Poniewaz jestem zadowolona z jakosci art. zywnosciowych powrocilam do zakupow w a.pl.

Teraz zostalo mi przetestowac ilike.pl Czy ktos z Was zamawial juz w tym sklepie?
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

Postautor: teresa » pn cze 09, 2008 12:32 pm

Chyba Alma przymierza się do obsługi Piaseczna przez internet (alma24.pl). Dziś zauważyłam w ogłoszeniach, że pojawiły się: Piaseczno Dostawca Delikatesów Internetowych Ama24.pl oraz Piaseczno kompletujący zakupy Delikatesów Alma24.pl. Byłoby super!
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Zibi0 » pn cze 09, 2008 1:13 pm

Wygląda, że faktycznie niebawem wystartują. Też uważam, że byłoby super ! Mam nadzieję, że wykażą pełen profesjonalizm :wink:
Zbyszek z Mysiadła
Zibi0
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: Mysiadło

e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

Postautor: teresa » pn cze 09, 2008 1:23 pm

Dobrze, że nareszcie atakują również okolice Warszawy. Im większa jest oferta obsługujących sklepów przez internet, tym lepszą ofertę cenową można znaleźć.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Zibi0 » pn cze 09, 2008 1:28 pm

I jakby nie patrzeć, taniej i duża wygoda. Też mi odpowiada taka forma. Niech startują jak najszybciej :wink:
Zbyszek z Mysiadła
Zibi0
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: Mysiadło

Postautor: ewakn » śr cze 18, 2008 3:58 pm

jak Wasze wrażenia z e-zakupów spożywczych?
zadowoleni jesteście?
Jak u nich wygląda opłata za dostawę?
Jaki mają czas i godziny dostaw?

zaciekawiłam się
Moje pasje to:
ludzie - ich różnorodność i bogactwo talentów,
muzyka - śpiewam, gram na pianinie i tańczę, również na stołach,
żeglarstwo - umysł kontra żywioł,
narty - kruchość człowieka w obliczu prędkości,
odtwarzanie historii - podróżowanie w czasie.
Awatar użytkownika
ewakn
 
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 18, 2008 9:17 am

e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

Postautor: lukasz » pt sie 22, 2008 11:35 pm

Wszedłem sobie teraz na Delikatesy Internetowe Alma24.pl gdzie do tej pory nie był obsługiwany nasz region. Po wejściu poproszony zostałem o kod pocztowy. Podałem kod pocztowy do Piaseczna i okazało się, że Alma obsługuje już Piaseczno! Właśnie siedzę i oglądam sobie artykuły w ich internetowym sklepie.

Obrazek
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Delikatesy Internetowe ALMA24.pl obsługują PIASECZNO

Postautor: Jakub » sob sie 23, 2008 3:44 pm

Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości