Jakie oprogramowanie do zarządznia flotą?

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Jakie oprogramowanie do zarządznia flotą?

Postautor: dzessie » pn paź 26, 2020 12:46 pm

Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do zarządzania flotą pojazdów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Mam tutaj na myśli flotę kilkunastu pojazdów (ale w przyszłości może być tego więcej).
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jakie oprogramowanie do zarządznia flotą?

Postautor: Kozaczek » wt lis 03, 2020 11:52 am

dzessie pisze:Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do zarządzania flotą pojazdów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Mam tutaj na myśli flotę kilkunastu pojazdów (ale w przyszłości może być tego więcej).


Polecam skontaktowac sie z firmą, która zajmuje się dostarczaniem takiego oprogramowania. Nie wiem czy na tym forum uzyskasz odpowiednio dużo informacji w temacie. Ewentualnie założ na forum branżowym: albo transportowym albo informatycznym.

Oprogramowanie dostarcza ta firma: https://sotipm.pl/system-tms/ Powinni doradzić Ci, jaki będzie tutaj najlepszy system tms.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości