Remont Starostwa za ponad 12 mln zł

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Remont Starostwa za ponad 12 mln zł

Postautor: Ireneusz » czw maja 05, 2016 6:43 pm

Obrazek

Ponad 12 mln zł w ciągu najbliższych dwóch lat wyda samorząd powiatu na polepszenie warunków pracy urzędników starostwa oraz poprawę obsługi mieszkańców. Najpierw dojdzie do remontu budynku przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie (na zdjęciu). Wykonawca ociepli obiekt, wymieni przeciekający dach oraz zamontuje klimatyzację. Powstanie też punkt obsługi mieszkańców.

Następnie wyremontowana i rozbudowana zostanie była siedziba piaseczyńskiego urzędu skarbowego (ul. Czajewicza 2/4). Do obiektu przeniesie się w przyszłym roku Wydział Komunikacji. Dodajmy, że przeprowadzą się tu także urząd pracy i nadzór budowlany. (pc) fot. pc http://nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=5284
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Re: Remont Starostwa za ponad 12 mln zł

Postautor: Rolli » sob maja 14, 2016 12:19 pm

Ktoś zapyta - po co im remont.
A ja odpowiem tak - urzędnikom też należą się godne warunki pracy. Kto był ostatnio ten wie. W upały zaduch jest niesamowity, w deszczowe dni w urzędzie unosi się średnio przyjemny zapach. Taki remont to także korzyść dla mieszkańców - będą w lepszych warunkach i sprawniej załatwiać sprawy.
A czy kwota 12 mln nie jest za duża? Nie znam dokładnego zakresu prac, wydaje mi się jednak, iż remont będzie kompleksowy, wobec czego w/w kwota nie robi na mnie wrażenia.
Rolli
 
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 10:30 am

Remont Starostwa za ponad 12 mln zł

Postautor: Mozajkaaa » pt cze 17, 2016 1:05 pm

Godne warunki się należą to prawda, ale przeraża mnie że te remonty tyle kosztują.
Mozajkaaa
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 17, 2016 8:27 am


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość