Awaria nadajników sieci PLUS GSM

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Awaria nadajników sieci PLUS GSM

Postautor: Skuci » czw mar 01, 2007 8:53 am

Dziś 6:18 obudził mnie telefon stacjonarny. Ktoś chciał rozmawiac z moim mężem. O tej godzinie :shock: Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego nie dzwonił na komórkę? Zerknęłam na wyświetlacz i mówię - nie masz zasięgu. Patrzę na swój telefon, też nie.

I od razu dziesiątki pytań i wątpliwości w głowie. Może ktoś chciał się dodzwonić? (chociaż nikt do mnie w nocy nie dzwoni)
A w ogóle to co się stanie, jak zasięg się nie pojawi?
Generalnie niepewność i konsternacja.

Czy nie jesteśmy niewolnikami komórek? Jak wszystko działa, to możemy się bez nich obejść, jak nie działa, to wydają się niezbędne do życia...

info na stronie: awaria nadajników sieci PLUS GSM
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Re: Awaria nadajników sieci PLUS GSM

Postautor: Martin » czw mar 01, 2007 9:38 am

Skuci pisze:Awaria nadajników sieci PLUS GSM

Ciekawe czy w całym powiecie nie działa PLUS? Ja mam na szczęście ERA i nie ma w tej chwili problemów z łącznością.
Skuci pisze:Czy nie jesteśmy niewolnikami komórek? Jak wszystko działa, to możemy się bez nich obejść, jak nie działa, to wydają się niezbędne do życia...

Ja jestem w pewien sposób już uzależniony od telefonu komórkowego, bo nie mam w domu stacjonarnego. Telefon już nawet służy mi jako budzik, żeby wstać rano do pracy. Kilka razy zapomniałem komórki do pracy i nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić, zastanawiając się czy przypadkiem ktoś nie będzie chciał się do mnie w tym czasie dodzwonić...

Kiedyś komórki były luksusem, a teraz są częścią naszego codziennego życia.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron