TVP MANIPULACJA

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

TVP MANIPULACJA

Postautor: piechocinski » sob paź 06, 2007 7:50 am

TVP MANIPULACJA :

Kto ile godzin występował W TVP : (24-30 września)

Prezydent 1godz.40 min

Premier 2 godz.55 min

Rząd 6 godz26 min

PiS 8 godz.39 min

PO 4 godz 30 min

LiD 3 godz 33 min

LPR 2 godz 14 min

PSL 1 godz 18 min

Czyli wynika z tego ,ze Pis prawie 8 krotnie częściej niż na przykład PSL o przedstawicielach władzy nie wspominając. W Programie FORUM wezwałem TVP do ujawnienia czasów antenowych i teraz już widzicie dlaczego o TV Publicznej można tylko powiedzieć ORGAN MEDIALNY PIS
Nie liczcie ,ze zgodnie prawem można się gdzieś poskarżyć bowiem po rezygnacji Kruk i jej starcie z listy Pis nadzorująca media KRRiT realnie nie istnieje……
Pozostaje jedno w wolnych mediach w Internecie informować kogo się tylko da aby nie dali sobą skutecznie manipulować bolszewickim chwytom. W bananowych republikach jak zamachowcy przejmują władzę to zajadle atakują dwa miejsca Pałac Prezydencki i Telewizję. Czyżby to już była bananowa republika ??????
Apeluję do zwolenników demokracji i wolności słowa upowszechniajcie wiedzę o działaniach TVP MANIPULACJA….

WWW.piechocinski.pl Janusz@piechocinski.pl
lubię naszą okolicę
Awatar użytkownika
piechocinski
 
Posty: 203
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: iwiczna

Postautor: nadgob » sob paź 06, 2007 9:00 am

Jestem zwolennikiem demokracji, ale nie życzę sobie za swój abonament telewizyjny oglądać waszych występów nawet 3 min.
nadgob
 
Posty: 53
Rejestracja: pn wrz 17, 2007 11:50 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » sob paź 06, 2007 9:21 am

Zapewne w TVN ktoś może zarzucić, że dużo czasu poświęcają PO.
Patrząc na farsę polityków w TV mam ochotę za każdym razem wyłączyć TV i wyrzucić go przez okno. Zawsze mi się wydawało, że politycy są po to aby robić coś dla Polaków! To co robią politycy jest śmieszne i zarazem tragiczne! Gdzie ten poziom polityków, którzy potrafią konkretnie rozmawiać nie obrzucając siebie błotem. Idę schować babci dowód osobisty, żeby nie mogła głosować :)

p.s. Panie Januszu muszę przyznać, że ma pan super dzwonek. Sporo pokazywali to w szkle kontaktowym w TVN.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: michalpias » ndz paź 07, 2007 8:20 pm

Panie Januszu,
A czy Wy nie korzystaliście z podobnych przywilejów podczas koalicji rządzącej 1993-1995?

Korzystając z okazji muszę przyznać, iż podoba mi się dyskurs kampanii wyborczej prowadzonej przez PSL. Jednakże rozwaga i spokój nie ma dziś siłyprzebicia nad czym ubolewam.
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron