Porozumienie służy Ludziom

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Porozumienie służy Ludziom

Postautor: piechocinski » sob wrz 01, 2007 9:03 am

PSL = Lepsza polityka
PSL chce przywrócić pokój w polskiej polityce i w relacjach między ludźmi.

Polityka pokoju, to najważniejsze przesłanie. Działania polityczne muszą dawać konkretne efekty dla kraju i ludzi. Ostatnie działania PiS są awanturnicze i powodują niekorzystny wpływ na gospodarkę. A Stronnictwo, to 112 lat gwarancji odpowiedzialnej i poważnej polityki.
PSL mówi: Nie boimy się wyborów. Jesteśmy zdecydowani i gotowi na wybory. Chcemy zakończyć kłótnie i retorykę wojenną, która kilka lat temu pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Polacy zasługują na to co najlepsze po ostatnich latach nieustannych afer, komisji. U schyłku III RP mieliśmy rządy komisji śledczych, IV RP otworzyły kłótnie o koalicje i podsłuchy.

Polskie Stronnictwo Ludowe od dwóch miesięcy prowadzi przygotowania do wyborów. Odbywają się konwencje wyborcze. W sobotę zatwierdzone zostaną pierwsze listy wyborcze. Do przyszłej soboty PSL będzie miało zatwierdzonych kandydatów w całej Polsce.

Chcemy zaproponować Polsce inną rzeczywistość. Chcemy przekonać Polaków, że Porozumienie Służy Ludziom (PSL). Porozumienie a nie kłótnie. Porządek współpracy, porozumienia i rozsądku jest możliwy. Od kilku lat realizuje się w samorządach i organizacjach pozarządowych. Mając największe doświadczenie samorządowe proponujemy rozwiązania zaczerpnięte z pracy z ludźmi w terenie i skierowane ku ludziom.

Janusz Piechociński wiceprezes PSL
lubię naszą okolicę
Awatar użytkownika
piechocinski
 
Posty: 203
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: iwiczna

Postautor: sharmlover » czw wrz 06, 2007 8:34 pm

Przepraszam, ze tak bezposrednio - ale to wyglada jak reklama - naprawda moze za przyczyna mej politycznej krotkowzorcznosci nie wiedze tu zadnego przeslania. Czysto informacyjne przeslanie - czemu wiec tylko jednej partii politycznej, czemu az tak subiektywnie?
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » czw wrz 06, 2007 9:03 pm

sharmlover pisze:nie wiedze tu zadnego przeslania

Kasiu zbliżają się wybory i Partie prześcigają się w dotarciu do wyborców. Zawsze jest ożywienie na wszystkich forach przed wyborami. Pana Janusza polubiłem za jego informacje o naszych drogach itp, dlatego toleruję takie posty, ale jeżeli posty przybiorą zbyt dużą wymowę polityczną to będę je kasował, bo nie chcę mieć politycznego forum.

To forum tworzone przez mieszkańców - dla mieszkańców i nie chcę mieć tutaj rozgrywek politycznych przed wyborami.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin z Uwielin » czw wrz 06, 2007 9:05 pm

a może by tak założyć specjalny dział forum np.: "Kiełbasa wyborcza"
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Martin » czw wrz 06, 2007 9:06 pm

Marcin z Uwielin pisze:może by tak założyć specjalny dział forum np.: Kiełbasa wyborcza

Dobry pomysł, ale jest małe ALE... To forum tworzone jest przez mieszkańców - dla mieszkańców i nie chcę mieć tutaj rozgrywek politycznych przed wyborami. Polityki mamy dużo włączając TV, nie chcę mieć tego na forum. Możemy wypowiedzieć się o partiach, ale nie chcę tutaj programów wyborczych i obietnic... Wolę posty z punktu widzenia mieszkańców, a nie z punktu widzenia osób, które będą brały czynny udział w wyborach ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » pt wrz 07, 2007 6:06 am

Marcinie, nie zrozum mnie zle ale z calym szacunkiem dla Pana Janusza - dla mnie (tu pisze o swoich odczuciach) jest to sucha informacja zakrawajaca na reklame - z czym w zupelnosci sie zgadzam - sama pisze informacje, ktore sluza oznajmieniu/informacji o czyms co ma sie wydarzyc. Pan Janusz napisal wiele bardzo pomocnych i waznych postow, ktore z uwaga przeczytalam i wnosily wiele, ale ta jakos mna "wstrzasnela" :wink: to jakby odejscie od konwencji postow Pana Janusza.

Moj post nie jest atakiem ani podjeciem dyskusji politycznej. Robiac codzienny wieczorny przeglad forum - przeczytalam jak zwykle wszystkie posty i zauwazylam roznice miedzy przekazem niesionym w postach Marcina Kani a w/w postem Pana Janusza.

Obiecuje juz nie bede komentowac nic nawet odrobinke zwiazanego z polityka. :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron