Doda Katharsis pikantny klip Dody już w serwisie YouTube

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Doda Katharsis pikantny klip Dody już w serwisie YouTube

Postautor: Jankes » śr lip 11, 2007 2:03 pm

W sieci pojawił się już teledysk do piosenki "Katharsis", która promuje pierwszą solową płytę Doroty "Dody" Rabczewskiej. Krążek nosi tytuł "Diamond Bitch" i ukaże się pod koniec lipca.

Telewizyjna premiera teledysku do piosenki "Katharsis" nastąpiła we wtorek, 10 lipca, wieczorem na antenie stacji Viva Polska. Niedługo później obraz trafił do sieci, konkretnie do serwisu YouTube.

zapraszam do obejrzenia: http://youtube.com/watch?v=xs_7znz47B8
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » śr lip 11, 2007 2:07 pm

Doda zawsze na mnie działa! Ma coś w sobie! Zastanawia mnie tylko, dlaczego mimo manifestacji rozstania z Radkiem Majdanem zagrała z nim w tym teledysku?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Jankes » czw lip 12, 2007 9:12 am

kameleon pisze:Zastanawia mnie tylko, dlaczego mimo manifestacji rozstania z Radkiem Majdanem zagrała z nim w tym teledysku?

Oni chcieli rozgłosu medialnego. No ale chciałbym z Dodą zagrać w takim teledysku ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin z Uwielin » czw lip 12, 2007 9:35 am

Jak to mówi chińczyk w skeczu to jest "chłyt martetindowy"
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Martin » czw lip 12, 2007 1:06 pm

kameleon pisze:Zastanawia mnie tylko, dlaczego mimo manifestacji rozstania z Radkiem Majdanem zagrała z nim w tym teledysku?

A skąd wiesz, że to Radek Majdan jest z Dodą na teledysku? Czy Majdan rzeczywiście wystąpił w klipie Dody?

Poczytajcie, zobaczcie i oceńcie: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2984
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron