Parafialny cennik online

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Parafialny cennik online

Postautor: Kowal » pt lip 01, 2011 10:15 am

Ile za ślub, chrzest, pogrzeb, ile za mszę, a ile organiście? Wiadomo - "co łaska". W parafiach rzymskokatolickich obowiązuje przecież zasada dobrowolności i o cenniku nie ma mowy. Jednak każdy wie, że "co łaska" to dopiero początek, zazwyczaj potem słyszy się, ale nie mniej niż...

Ranking parafii i usług kościelnych w Polsce http://www.colaska.pl :)
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: Robo_warrior » czw lip 07, 2011 6:23 pm

Wszedłem, poczytałem ale nadal nie wiem jaki jest cel tej strony ani kto jest jej imiennym autorem/moderatorem? Jakaś firma informatyczna przedstawia, anonimowo, informacje o parafiach, rzekomych "cennikach usług", które niezweryfikowane przez same parafie, wydają się być wyssane z palca. I w sumie do czego się te niesprawdzone informacje mogą przydać? :)
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości