Janusz Piechociński rzucę rękawicę Waldemarowi Pawlakowi

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Janusz Piechociński rzucę rękawicę Waldemarowi Pawlakowi

Postautor: Kacperek » wt lip 06, 2010 9:12 pm

Janusz Piechociński: Rzucę rękawicę Pawlakowi, będę walczył o przywództwo. Wynik wyborczy PSL był poniżej minimalnych oczekiwań. Pawlak ma mandat zaufania tylko do następnego kongresu PSL, wtedy stanę do walki o fotel przewodniczącego - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Janusz Piechociński. http://www.rmf24.pl/raport-wybory-2010/ ... nId,287041

Czy sąsiad obejmie stanowisko przewodniczącego PSL? :D
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: wmzl » wt lip 06, 2010 9:59 pm

Ja jeśli chodzi o tego pana to od 7 lat czekam na spotkanie w sprawie mojej lekcji WOS w liceum, zadzwoniłem do biura poselskiego i jakas mila pani powiedziała że zapisuje sobie moj telefon i jak tylko będzie termin zostane powiadomiony o mozliwosci spotkania z panem (p)oslem. No i tak czekam, mysle nie ma co juz, no ale czekam :lol:
Awatar użytkownika
wmzl
 
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:10 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: ola » śr lip 07, 2010 10:37 am

no wiesz Pan Poseł zajęty :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Waldku co się z Tobą dzieje ??!!!!!

Postautor: Ivona » czw lip 08, 2010 9:26 am

Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości