Jak sprawdzić kogoś pod kątem wypłacalnośći

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak sprawdzić kogoś pod kątem wypłacalnośći

Postautor: Kozaczek » czw kwie 25, 2024 1:09 pm

Panowie, potrzebuję sprawdzić człowieka pod kątem wypłacalności. Wygrałem sprawę z jego spółką o 70tyś, spółka niewypłacalna, więc chcę pozwać prezesa na tą kwotę. Nie chcę jednak wtopić czasu i pieniędzy w sytuacji gdyby okazało się, że z faceta też nic nie ściągnę. Jak można go zweryfikować? Czy ktoś może pomóc? Osoba prywatna, więc jak rozumiem w BIG nic nie sprawdzę bez jego zgody?
Kozaczek
 
Posty: 482
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jak sprawdzić kogoś pod kątem wypłacalnośći

Postautor: Adat » pt kwie 26, 2024 1:12 pm

Tylko wywiad gospodarczy, robią to niektóre firmy windykacyjne i detektywi, sam sprawdzisz akcje, udziały, ewentualnie czy ktoś nie kupuje długu gościa albo nie toczy się już egzekucja z nieruchomości, można też samemu szerzej prześwietlić spółkę, w tym inne umorzenia w systemie KRZ, przy tej kwocie pewnie można się zastanowić

Warto jest ewentualnie skontaktować się z tą kancelarią prawna:
https://tactis.pl/kancelaria-prawna-katowice/

Powinni doradzić coś od siebie
Adat
 
Posty: 208
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron