Jak schudnąć

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak schudnąć

Postautor: Kozaczek » wt lis 07, 2023 7:37 am

Jakie cwiczenia wykonywać na siłowni, aby szybko schudnąć? Jem 1600 kcal, nie znam sie na tych wszystkich wartościach, po prostu patrzę na jakies fit przepisy. Teraz chce isc na silke, ale nie wiem co robic tam. Zależy mi tez aby poprawić pośladki.
Kozaczek
 
Posty: 480
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jak schudnąć

Postautor: dzessie » wt lis 07, 2023 10:47 am

Ogólnie najważniejsza jest odpowiednia ilość kcal, to główny czynnik odchudzania czy przybierania na wadze, możesz liczyć kcal, możesz mieć dietę od trenera / dietetyka, możesz jeść na oko, ( jeśli ktoś nie ma pojęcia co ma ile kcal to ciężko z tym jedzeniem na oko, ale to kwestia czasu by się tego nauczyć, większość ludzi, którzy liczyli kcal, ważyli produkty, jest / będzie w stanie prędzej czy później jeść "na oko", intuicyjnie.
https://www.halorzeszow.pl/artykul/9566 ... -rzeszowie

Może warto będzie wziac pod uwagę równiez dietę pudełkową ?Coraz więcej osób, które nie mają czasu na zdrowe gotowanie na co dzień decyduje się na catering dietetyczny.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jak schudnąć

Postautor: Nala » pn lis 13, 2023 11:21 am

Zdrowa dieta i ruch. Proszę bardzo, służę pomocą.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Jak schudnąć

Postautor: kalinka » czw mar 28, 2024 3:32 pm

Fajne efekty można osiągnąć już w 5 dni. Zastanawiacie się pewnie jak to ja podsyłam Wam link do programu żywieniowego ProLon. Jest to technologia symulowania postu, w ciągu 5 dni mimo, że spożywa się dozwolone posiłki organizm regeneruje się od środka. Można pozbyć się tkanki tłuszczowej, dodać energii i jasności umysłu. Takie odmładzanie od wewnątrz z opcją redukcji otyłości brzusznej.
kalinka
 
Posty: 31
Rejestracja: czw gru 15, 2016 7:51 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości