Jak dobrze urządzić kuchnię

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak dobrze urządzić kuchnię

Postautor: Adat » pn paź 02, 2023 1:34 pm

Jak w temacie.

Jakie praktyczne rozwiązania w przypadku kuchni polecicie? Co się Wam najlepiej sprawdziło? Czego z kolei nie polecacie?
Adat
 
Posty: 208
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jak dobrze urządzić kuchnię

Postautor: Kozaczek » wt paź 03, 2023 10:58 am

Mam to szczęście że w mojej nowej kuchni nic bym nie zmieniła. Wszystko było przemyślane i przedyskutowane ze specjalistą - montażystą który zwrócił uwagę na wiele kwestii które nam umknęły a zaważyły na jej funkcjonalności. Jedyne czego mi brakuje to dodatkowych 60cm abym mogła zrobić piekarnik w słupku No ale na to nie miałam już wpływu.

Czasami warto jest rówwnież zastanowić się nad pomocą projektanta wnętrz. Mogę Ci polecić to studio projektowe w Krakowie https://marengo-architektura.com/oferta-projektanta.

Mają duże doświadczenie w takich projektach.
Kozaczek
 
Posty: 483
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jak dobrze urządzić kuchnię

Postautor: Nala » czw paź 12, 2023 9:24 am

Może warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz?
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Jak dobrze urządzić kuchnię

Postautor: KaroGro » pt lis 03, 2023 8:15 am

Można skorzystać z usług projektantów, teraz jest wiele firm świadczących takie usługi. Ale nic nie stoi na przeszkodzi, żeby spróbować także samemu - w dzisiejszych czasach istnieje wiele stron internetowych, blogów oraz kanałów na YouTube, gdzie można znaleźć cenne porady oraz inspiracje dotyczące wykończenia wnętrz. Nie zapominajmy również o szerokim wyborze akcesoriów do wnętrz, które dostępne są w różnych sklepach online. Przykładowy asortyment można zobaczyć na https://otownetrze.pl/
KaroGro
 
Posty: 139
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości