Co na ścianę w kuchni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Co na ścianę w kuchni

Postautor: Kozaczek » śr lip 12, 2023 8:24 am

Czy można płytki między blatem
a szafkami górnymi zastąpić jakąś farbą?
No i czy to zdaję egzamin
Kozaczek
 
Posty: 480
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Co na ścianę w kuchni

Postautor: Adat » śr lip 12, 2023 12:53 pm

Od roku w domu letniskowym mam farbę v33 hydrobariera ;) Sprawdza się świetnie. Jest matowa ale ścieralna jak lamperia. Zetrzesz z niej nawet spaghetti czy sok z buraka (bo te rzeczy mi lądowały na ścianie).

Mogę polecić jeszcze abyś weszła na stronę tego projektanta wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/

I skonsultowała urządzenie kuchni. Może doradzić wiele praktycznych rozwiązań :)
Obrazek
Adat
 
Posty: 205
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Co na ścianę w kuchni

Postautor: Nala » wt sie 01, 2023 11:04 am

Zależy jak duża jest wolna przestrzeń na ścianie, obecnie chyba dosyć popularne jest wieszanie obrazów, plakatów czy też dawanie na ściany naklejek.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Co na ścianę w kuchni

Postautor: KaroGro » śr kwie 03, 2024 10:22 pm

W kuchni płytki ceramiczne są jednym z najpopularniejszych wyborów, a obecnie modnym trendem jest minimalistyczne stosowanie płytek głównie wokół zlewu, blatów oraz na podłodze. Kuchnie, które są wykafelkowane od podłogi do sufitu odeszły już do lamusa. Jeśli szukacie płytek do kuchni lub innych pomieszczeń w domu, to warto wiedzieć, że teraz jest ogromny wybór w sieci i w sklepach stacjonarnych. Przykładowy asortyment możecie znaleźć tutaj Sklep z płytkami Częstochowa | Netdom https://netdom.pl/
KaroGro
 
Posty: 131
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron