Jak wygląda budowa domu z dachem płaskim?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak wygląda budowa domu z dachem płaskim?

Postautor: Kozaczek » pn cze 12, 2023 10:35 am

Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Jak wygląda budowa domu z dachem płaskim? Chodzi mi przede wszystkim o koszty i jeśli mogę to tak nazwać stopień trudności w wykonaniu. Chcę wybudować dom parterowy, niestety nie dam rady zrobić tego z dachem dwuspadowym. Wiadomo że każdy grosz się liczy, słyszałam ze dach płaski nie jest tani więc chciałam zasięgnąć Waszej opini aby nie płynąć i nigdy nie zamieszkać w wymarzonym domu. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
Kozaczek
 
Posty: 480
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jak wygląda budowa domu z dachem płaskim?

Postautor: dzessie » czw cze 15, 2023 8:03 am

Dach płaski wcale do tanich nie należy. Mur ogniowy w koło, styropian skośny jest strasznie drogi na metrze, robocizna i oczywiście wykończenie ten laminat na wierzch, także sory dach ogólnie jaki by nie był to jedna z droższych inwestycji domu.

Jesli zależy Ci na nieco tańszym ale jednoczesnie praktycznym rozwiazaniu, polecam poczytanie sobie o blasze trapezowej:
https://nowapapiernia.pl/blacha-trapezo ... asciwosci/
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości