Zakup pierwszego motocykla

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Zakup pierwszego motocykla

Postautor: Adat » pn sty 02, 2023 1:17 pm

Witam ,rozglądam się sa 1 prawdziwym moto . Oczywiście pomysłów 100 byl na virago, shadow itp.. potem mega jarała mnie gs 500 no i wiadomo cebulka . kawa i yamaszka jakoś mi nie przypadły ale sà one praktycznie identyczne ( wszystkie cztery 500 , estetycznie podobne i cenowo tez) jakoś nie dawno hornecik 600 ponoć wielu na nim zaczynało. Ale moze to za mocne na mnie mało doświadczenia i troszkę goraca glowa i makaronski temperament... aktualnie juz chyba znalazlem to co mi pasuje a jest to fazer 600 .
Czytalem juz troszkę o nim pytałem znajomego który ma doświadczenie . A teraz zapytam nieznajomych co o nim sadzicie ? Druga kwestia to jaki polecicie kask dla osoby początkującej?
https://readytoride.com.pl/Kask-delta-b ... GINE-p4593?
Czy ten model powinien sie sprawdzić?
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości