Prezent dla starszych osób

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent dla starszych osób

Postautor: Adat » pn gru 19, 2022 11:52 am

Szukam pomysłu na prezent dla teściowej i jej partnera. Chciałabym, żeby był to wspólny prezent za ok. 100 zł (może być ciut więcej, ale mam do obdarowania jeszcze 15 osób). Są to bardzo spokojne osoby przed 60-tką, nie mają jakichś szczególnych zainteresowań.
Mieszkamy w malutkiej miejscowości, więc wszelkie wejściówki odpadają.
- wszelkie kubki, herbatki itp., były w poprzednich latach.
- świece raczej by ich nie ucieszyły
- kosmetyki kupowaliśmy teściowej kilka lat temu i nawet ich nie użyła.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Prezent dla starszych osób

Postautor: dzessie » pn gru 19, 2022 12:24 pm

kosz prezentowy
akurat dla babci robiłam - paczka własnoręcznie robionych pierników, kilka pomarańczy, herbata zimowa, czekolada, do tego kartka z życzeniami i kilka wspólnych zdjęć
teściom też takie robię (tu dodajemy jakiś akcent z Polski zawsze i słodycze)

https://produktybonifraterskie.pl/kateg ... y-ziolowe/

Zerknij sobie na te herbatki ziołowe, są naprawdę dobrej jakości.
Obrazek
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Prezent dla starszych osób

Postautor: Samochooodwowa » sob gru 31, 2022 12:07 pm

Myślę, że najlepiej będzie to coś eleganckiego. Dla teścia może portfel (tutaj mają fajne portfele męskie: https://messimo.pl/meskie-portfele ) a dla teściowej jakaś elegancka apaszka? Do tego coś słodkiego i myślę, że prezent będzie trafiony i sprawi radość.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron