Zabudowa tarasu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Zabudowa tarasu

Postautor: Adat » śr gru 14, 2022 1:27 pm

posiada podobna zabudowę tarasu? Poproszę o opinie.
Zdaje sobie sprawę, ze bez ogrzewania w zimie i klimatyzacji przez lato się nie obejdzie.
Obrazek
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Zabudowa tarasu

Postautor: dzessie » śr gru 14, 2022 2:46 pm

Zimą temperatura jest ok 4 do 5 stopni wyższa niż na zewnątrz, w tym roku przechowałam kwiaty, włączając może kilka razy grzejnik olejowy energooszczędny. Mąż kupił sobie początkowo taki grzejnik do ogrzewania warsztatu, w chłodniejsze dni dawał radę i nie był drogi w użytkowaniu (tańszy niz standardowa elektryczna farelka) Potem dokupiliśmy drugi na taras. Polecam zerknąć sobie do Leroy Merlin, w sklepie internetowym jest wiele modeli w dobrej cenie. Latem jest bardzo gorąco przy zamkniętych szybach, ale przy otwartych jest ok. Mam też rolety założone, chronią od słońca trochę. Najlepszą porą jest wiosna gdy słońce ogrzeje taras ;) Dla mnie najważniejsze,że nie zacina deszcz i nie muszę chować poduch z mebli.

Jestem bardzo zadowolona z rozwiązania, jedyne czego żałuję to to, ze zdecydowałam się na nie o wiele za późno, powinnam wcześniej ;)
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Zabudowa tarasu

Postautor: zuzia.gola » śr maja 03, 2023 5:06 pm

Coraz więcej ludzi decyduje się na takie konstrukcje. Jeśli interesuje cię zabudowa balkonu warszawa to popatrz na stronkę firmy Widex Aluminium. Oni robią zabudowy tarasów, balkonów, loggi, a także ogrody zimowe. Konstrukcje są lekkie, ale trwałe i stabilne. Mają nowoczesny wygląd, i wpasowują się w estetykę budynku. Myślę, że znajdziesz u nich coś dla siebie.
zuzia.gola
 
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron