W jakim sklepie w okolicy kupujecie prezenty na święta?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

W jakim sklepie w okolicy kupujecie prezenty na święta?

Postautor: Adat » śr lis 30, 2022 12:45 pm

Jak w temacie. Czas prezentów coraz bliżej i zastanawiam się czy nie kupić w tym roku wczesniej. Jakie miejsca polecicie do kupowania prezentów?
I jakie inspiracje macie?
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: W jakim sklepie w okolicy kupujecie prezenty na święta?

Postautor: Kozaczek » śr lis 30, 2022 1:37 pm

Kilkanaście lat temu mąż zrobił dla mnie kalendarz książkowy, w których od razu zaznaczone były ważne daty, przekładkami były nasze zdjęcia, etc. Kiedyś chciał dla mnie zamówić czcionkę z moim charakterem pisma, ale jakoś się nie zebrałam, żeby mu dać 3 strony rękopisu. Dla kogoś kto lubi pisać i lubi swój charakter pisma, to cudowny prezent. Na pierwsze urodziny córki uszyłam dla niej filcowa książeczkę. Bardzo też lubię dawać i dostawać prezenty w formie wspólnego wyjścia do teatru czy na koncert. To podwójny prezent - wydarzenie kulturalne i wspólny czas. I jest też prezentem dla darczyńcy. Na osiemnastkę każda moja córka dostanie pudelko z pamiątkami od zdjęcia usg, gazetę z dnia, w którym due urodziła przez inne ciekawe, drobne pamiątki, które skrzętnie zbieram. Poza tym robię dla nich spersonalizowane książki z przepisami domowymi i naszymi zdjęciami ze wspólnego gotowania i tych potraw. Jeśli macie w rodzinie moli ksiązkowych polecam takie podpórki na ksiazki https://uchwytymeblowe24.pl/pl/c/Podporki-Loft/138 Jak dla mnie mega gadżęt.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: W jakim sklepie w okolicy kupujecie prezenty na święta?

Postautor: Samochooodwowa » wt gru 13, 2022 12:20 am

Dobrym pomysłem na prezent może być jakiś ciuszek. Tutaj https://bialcon.pl/odziez/bluzki-damski ... z-dekoltem zerknijcie sobie na przykład na bluzki. Ja bardzo lubię dostawać ubrania, cieszą mnie takie odzieżowe podarunki. Jeśli zna się drugą osobę to nie ma problemu z dopasowaniem rozmiaru i wybraniem tego, co się danej osobie może spodobać.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron