Siłownia jak się zachowac

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Siłownia jak się zachowac

Postautor: Kozaczek » pn lis 07, 2022 9:05 am

Chciałabym zapisać się na siłownie, nigdy jeszcze nie chodziłam. I trochę się wstydzę co mam robić.

Jakieś porady jak zacząć?
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Siłownia jak się zachowac

Postautor: Adat » pn lis 07, 2022 10:56 am

1. Na silowniach zwykle sa trenerzy, oni powinni pierwszy raz cie wdrozyc i ci pokazac jak dzialaja sprzety, z reszta pozniej jak bedziesz miala z czyms problemy tez ich pytaj
2. Jak juz przejdziesz "chrzest" to ukladaj sobie treningi, inspiruj sie filmikami na yt/tiktok, chociaz osobiscie polecalabym wykupic trenera, ale tylko jakiegos poleconego i z opiniami - ja tez myslalam, ze wszystko wiem i umiem, a trener pokazal mi nowa jakosc treningu

Poza tym kup dobre wyposazenie: obuwie, wygodne ubranie na zmianę plus recznik :) Od siebie polecam szczególnie ręczniki na siłownie od Dr Bacty: https://drbacty.com/ Są wygodne oraz dobrze chłoną pot.
Obrazek
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron