Jak zacząć sprzedawac rękodzieło

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak zacząć sprzedawac rękodzieło

Postautor: Adat » wt paź 25, 2022 9:37 am

Jak w temacie. Moja mama bawi się w ostatnim czasie w rękodzieło i zastanawia się jak można je sprzedawać.

Jakieś porady jak dotrzeć do potencjalnych kupców?
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jak zacząć sprzedawac rękodzieło

Postautor: Kozaczek » wt paź 25, 2022 10:14 am

To mają być ubrania, czy raczej dodatki (czapki, opaski, apaszki, torby), a może poduszki? Tylko dla kobiet czy też dla mężczyzn, dzieci? Jeśli w ogóle dobrze myślę, że to będzie szycie odzieży warto zacząć od znalezienia sprawdzonych hurtowni materiałów, gdzie są one mniej więcej dostępne cały czas, zaplanować jakąś konkretną kolekcję, kolorystykę, styl; stworzyć metki, wydrukować etykiety kartonowe, ulotki, wizytówki itd, a gdy już będzie jakiś produkt, to zająć się zdjęciami (albo samodzielnie, albo zlecić to fotografowi, bo wg mnie estetyczne, profesjonalne, doświetlone zdjęcia to aktualnie must have, by zwrócić uwagę klientów) i rozkręcaniem Fb (akurat w tym temacie możecie znaleźć nawet darmowe materiały w internecie, jednak wymaga to oczywiście dużo pracy) No i trzeba zastanowić się nad opakowaniami: https://www.emgraf.pl/tasmy-z-nadrukiem.html W tej firmie można zamówić porzadne taśmy z nadrukami.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jak zacząć sprzedawac rękodzieło

Postautor: KaroGro » czw paź 27, 2022 9:46 am

Warto mieć jakieś social media, które was trochę wypromują
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am

Re: Jak zacząć sprzedawac rękodzieło

Postautor: jotek82 » śr lis 23, 2022 4:28 pm

Może warto zacząć od allegro?
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości