Funkcjonalności jakie sprawdzają się w Waszych domach

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Funkcjonalności jakie sprawdzają się w Waszych domach

Postautor: Adat » pn paź 17, 2022 8:37 am

Wymieńcie proszę rzeczy/funkcjonalności, które mega się przydają w Waszym domu oraz takie, ktore okazały się beznadziejne
Przykładowo w moim wynajmowanym mieszkaniu kocham podgrzewaną podłogę w łazience, a nienawidzę małej pralki (3,5 kg)
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Funkcjonalności jakie sprawdzają się w Waszych domach

Postautor: dzessie » pn paź 17, 2022 9:38 am

Na plus:kuchnia oddzielona drzwiami przesuwnymi , osobno WC, pralnia , jasne panele w pokojach , zadaszony taras, podwojny garaż w bryle domu , bramy na pilota
W ostatnim czasie wyremontowaliśmy łazienkę, jestem z niej bardzo zadowolona, jest idealna.
Na minus :ciemne panele w salonie , nieustawna kuchnia , okna naprzeciw tv (to mnie wkurza najbardziej). Mam w niej czarne baterie łazienkowe. Trochę obawiałam się tego koloru, bałam się czy mi się sprawdzi w pomieszczeniu. Jednak jestem zadowolona. Nie mam żadnego problemu z ich czyszczeniem.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Funkcjonalności jakie sprawdzają się w Waszych domach

Postautor: zuzia.gola » pt kwie 12, 2024 12:23 pm

Taras w domu to rewelacyjna propozycja. Można wyjść w każdej chwili, usiąść, spędzić czas, napić się kawy lub przyjąć gości. Trzeba też jednak wziąć pod uwagę, że taras wystawiony jest na różne warunki atmosferyczne. Jako posadzkę sprawdziłabym taką opcję, jak żywice na taras. Szukać możecie ich na stronie https://suchachata.pl/ - Materiały, środki do hydroizolacji | Sklep Sucha Chata.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości