Trudności z urządzeniem mieszkania

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Trudności z urządzeniem mieszkania

Postautor: Adat » pt lip 22, 2022 11:02 am

Jakie napotkaliście największe trudności/bolączki związane z urządzaniem mieszkania? Co wam spędzało w nocy sen z powiek? O czym chcielibyście wiedzieć wcześniej? Co było wkurzające? Pokażcie mi “ciemną stronę” tego, bo dla mnie remont i urządzanie to po prostu trochę bałaganu i potem efekt Pinteresta
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Trudności z urządzeniem mieszkania

Postautor: dzessie » pt lip 22, 2022 12:38 pm

Zależy czy nowe i to pierwszy raz, czy stare. W nowym chyba nie było nic takiego oprócz schodów, ale to kwestia wykonawcy (sprawdź każdego dobrze). W starym krzywa podłoga, problemy/koszty w przeniesieniu czegoś, co jest podlaczone do wody/kanalizacji, np pralka. Teraz być może dostępność materiałów, ale my staraliśmy się brać to, co było dostępne od ręki. O zdziwiłam się, że ciężko dostać brodzik i szyby w takich wymiarach, jak sobie wymyśliłam, a na przeróbkę było za późno. Dobrze zrobiony projekt i wyliczony materiał, to już duża część sukcesu.

Jeśli będziecie część rzeczy robili sami, polecam stronę:
https://sklep.flexgips.com/pl/blog

Możńa kupić tutaj gotowe zabudowy z płyt karton gips, które znacznie ułatwią Wam remont.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości