Jakie ubranie na wyprawę w góry latem

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie ubranie na wyprawę w góry latem

Postautor: Kozaczek » czw lip 21, 2022 7:42 am

Jak w temacie. Niedługo czeka nas pierwsza wyprawa w góry. I zastanawiam się jak się ubrać jak będzie ciepło. Czy bierzecie ze soba dodatkowoą cieplejszą warstwę ubrania?
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jakie ubranie na wyprawę w góry latem

Postautor: Adat » czw lip 21, 2022 8:36 am

Bluza termoaktywna na sobie i softshell ktory ląduje zwykle po paru km w plecaku (wychodze o 5-6 i nie jest najcieplej Czapka z daszkiem w celu unikniecia udaru gdy slonce juz przygrzewa - dla mnie przykry obowiazek ale noszę. Buff, czapka cienka z merino i rekawiczki, zapasowe skarpety - w razie zalamania pogody też zawsze w plecaku. Podobnie jak peleryna - mieszcze sie ja i plecak 30l. Najwyzej nogi od kolan w dol zmokną Przezorny zawsze ubezpieczony .
Nie wiem czy kupiłaś już buty:
https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_O ... -1288.html

Ale polecam zainwestować w dobrej jakości obuwie trekkingowe na lato - obecnie w sklepie mają spore promocje na takie buty - moim zdaniem warto jest sobie zajrzeć.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jakie ubranie na wyprawę w góry latem

Postautor: KaroGro » czw lip 21, 2022 8:18 pm

Na pewno warto wziąć ubrania na zmianę i coś cieplejszego
KaroGro
 
Posty: 112
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości