Projektant wnętrz

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Projektant wnętrz

Postautor: Adat » śr cze 29, 2022 12:39 pm

Witajcie. Czy korzystaliście moze z usług projektanta wnętrz? Czy jesteście z nich zadowoleni?
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Projektant wnętrz

Postautor: KaroGro » śr cze 29, 2022 12:46 pm

Ile takie usługi kosztują
KaroGro
 
Posty: 126
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am

Re: Projektant wnętrz

Postautor: Kozaczek » czw cze 30, 2022 6:19 am

Kilku znajomych korzystało i średnio to oceniam. Projekty zupełnie niedopasowane do ich potrzeb. Wrzucają wymiary do komputera i robią kopiuj wklej. Wszystkie wnętrza takie same, powtarzalne jak z programu tv. Kobitki jesteśmy zdolne i same potrafimy wyczarować cudowne wnętrze ;)

W sieci obecnie jest wiele sklepów, w których można kupić dobrej jakości meble oraz dekoracje do mieszkania.

W tym sklepie kupicie na przykląd w dobrej cenie tanie narożniki prosto od producenta
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Projektant wnętrz

Postautor: dzessie » pn lip 04, 2022 11:59 am

Sam się ostatecznie zdecydowałem na zaprojektowanie wnętrza przez architekta. Ten sam architekt potem dopinował ekipy remontowej. Dzieki temu nie musiałem na to poświęcać swojego czasu i jedynie akceptowałem zaproponowane rozwiązania.

Jesli szukacie profesjonalistów na terenie Krakowa, polecam kontakt z Marengo https://marengo-architektura.com/

Jestem bardzo zadowolony z remontu. Po pierwsze wszystko jest wygodne oraz takie jak chciałem.

Po drugie nie było to wcale takie drogie bo takie ekipy mają wynegocjowane lepsze ceny na wiele materiałów.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron