Praktyczne rozwiązania w domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Praktyczne rozwiązania w domu

Postautor: Kozaczek » pt maja 20, 2022 10:15 am

Jakie są praktyczne rozwiązania w domu, które możęcie polecić i które sie u Was sprawdziłly? Jestem w trakcie budowania domu i zastanawiam się w co zainwestować ;)
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Praktyczne rozwiązania w domu

Postautor: Adat » pt maja 20, 2022 12:49 pm

Z tego co nie miałem, a mam teraz i bardzo a to bardzo oszczedzilo czasu i ulatwilo jakosc życia to napewno zmywarka /klimatyzacja i rolety zewnętrzne . Gdybym sie budował drugi raz to napewno te rzeczy na wstępie bym ponownie robil.
Bateria bidetka przy każdej toalecie. Do mycia pupy, spłukiwania toalety gdy potrzeba mocniejszego strumienia, ale także. Do opłukiwania wprost do toalety brudnych butów, czy kociej kuwety.
Porządny filtr i zmiękczacz wody na głównym zaworze Zero kamienia na bateriach, ekspresie, czajniku i żelazku.
Plus dodatkowo kabina prysznicowa bez brodzika. Z uwagi na zmiękczacz wody mogliśmy się zdecydować na kabinę w czarnym kolorze. Polecam bo wyglada to naprawdę dobrze. Nie osadza się kamień, nie jest problematyczna w czyszczeniu. Ogólnie ceny takich kabin niskie nie są, ale polecam wybrać się do Leroy Merlin, w ostatnim czasie widziałem u nich sporo promocji na kabiny z czarnymi okuciami.
Obrazek
Adat
 
Posty: 202
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości