Bateria łazienkowa

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Bateria łazienkowa

Postautor: dzessie » czw maja 05, 2022 6:02 am

Jqką macie armaturę przy wannie z parawanem nawannowym? Wszędzie w sklepach widzę zestawy dwuelementowe: słuchawka + deszczownica lub słuchawka + wylewka. Ma ktoś zestaw, który ma wszystkie te części? Istnieją w ogóle baterie trzyfunkcyjne? Czy po prostu muszę kupić niezależnie od siebie zestaw prysznicowy + baterię wannowa wraz z wylewką. Być może głupie pytanie, ale zgłupiałam
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Bateria łazienkowa

Postautor: Adat » czw maja 05, 2022 8:25 am

Ja mam baterię od Kuchinox. Na ich stronie polecam przejrzeć sobie rozwiązania - a mają wiele nowoczesnych. Tutaj są ich baterie wannowe, ale mają również i ciekawe komplety do łazienki.
Oddzielnie kupowałam deszczownicę i słuchawkę z innej firmy, a wylewki wannowej akurat nie mam, bo przy parawanie nawannowym przeszkadza, więc zdecydowałam się na napełnianie wanny przez przelew.

Zerknij sobie na ten komplet:
Obrazek
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Bateria łazienkowa

Postautor: kalinka » pt mar 01, 2024 10:36 pm

Możliwości jest sporo, są gotowe panele prysznicowe które się sprawdzą, takie z deszczownicą. Można też baterie montować na wannie, na https://sklep.sotbe.com/ najlepiej sobie zobaczyć. Bo jak zamawiać najlepsze baterie do łazienki to myślę, że właśnie w tym sklepie. To polska marka co dla mnie jest kolejnym plusem. Myślę, że każdy w ich ofercie znajdzie baterie które będą pasować do wnętrza a przy tym będą bardzo funkcjonalne.
kalinka
 
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 15, 2016 7:51 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron