Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Postautor: Kozaczek » czw kwie 21, 2022 11:46 am

Jak jest koszt wykończenia mieszkania? Własnie odbieramy mieszkanie od dewelopera i w sumie nie wiemy na jakie koszty się nastawić.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Postautor: dzessie » pt kwie 22, 2022 6:43 am

"kończę" wykańczać mieszkanie 64m, 3 pokoje w Warszawie, stan deweloperski. Na tą chwilę wyjdzie mi ok 150-160k. Bez szaleństw, ale też nie do końca po kosztach bo pod siebie. Ekipa wzięła 49k za robociznę, koszt materiałów to jakieś 17k. Reszta to sprzęty, dodatki, meble kuchenne i inne.

Polecam remont łazienki Warszawa w tej firmie. Wykańczali mi całe mieszkanie:
dobre ceny
solidność
jak również świetne wykonanie
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Postautor: Adat » pn cze 20, 2022 12:49 pm

Sama ostatnio robiłam remont tak więc mogę napisać co się u mnie sprawdziło.
Osobne pomieszczenie tzw. Pralnia koniecznie z oknem które można otworzyć gdzie będzie pralka i suszarka, suszarka na pranie np pod sufitem na te rzeczy których nie możesz wysuszyć, tam tez zrobiłabym szafę na mopa odkurzacz i deskę do prasowania a także szafki ścienne na wszystkie detergenty oraz mini wannę (jeśli masz psa to możesz tez go tam kąpać ) Nie cierpię jak pranie wala mi się po łazience i zawsze mam problem gdzie schować bezpiecznie chemię przed dziećmi druga sprawa to garderoba jest must have! trzecia to łazienka „normalnych” rozmiarów najlepiej z wanna i prysznicem oraz mała pufką do siedzenia. W kuchni kontakty wysuwane z blatów, duża lodówka dużo światełek rożnego typu podblatowe główne jakies boczne szafki na żywność np z wysuwanymi koszami ala kosze w szafach ikei - super sprawa .
Poza tym nie oszczędzaj na czujnikach. Czujnik tlenku węgla jest konieczny. Zobacz sobie ten model https://www.napad.pl/produkty-1593-9688 ... a-wg-22-eg
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Postautor: Samochooodwowa » pn sie 29, 2022 9:38 pm

Jeśli chodzi o wykończenie mieszkania to podrzucam Wam link do tego sklepu - https://www.sfmeble.pl/c/konsole-do-przedpokoju . Znajdziecie tam fajne meble. Bardzo spodobała mi się u nich taka jedna konkretna konsola do przedpokoju, ale nie wiem czy się u mnie zmieści. Musze wszystko dokładnie wymierzyć. Takie nowe wnętrze urządzać to sama przyjemność :)
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Jaki koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Postautor: jotek82 » śr lis 09, 2022 12:55 pm

W mieszkaniu deweloperskim można szaleć z pomysłami. Jeśli na przykład chcemy dużo szklanych elementów, to szeroki wybór balustrad, kabin prysznicowych, luster i szklanych mebli oferuje firma BinGlass.
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron