Wybór prysznica walk in do łązienki

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wybór prysznica walk in do łązienki

Postautor: dzessie » czw mar 31, 2022 8:35 am

Jestem na etapie wyboru prysznica walk-in ścianka 120 cm długości. Mam wątpliwość jaką grubość szkła wybrać - 6mm czy 8mm. Od sprzedawców słyszę różne opinie. Wykonawca twierdzi, że szkło 6mm absolutnie wystarczy. Czy dla długości ścianki 120 cm powinnam może wybrać grubszą szybę 8mm? Jakie są Wasze opinie i doświadczenia?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Wybór prysznica walk in do łązienki

Postautor: Kozaczek » czw mar 31, 2022 9:00 am

Też mamy 120 cm i zdecydowaliśmy się na 8 mm. Wykonawca najprawdopodobniej poleca Ci cieńszą ponieważ jest lżejsza i pewnie się obawia o montaż. Nasza jest okrutnie ciężka i fachowiec bardzo się męczył aby ją zamontować (samemu nie ma szans).

Z drugiej strony te 8 mm jest stabilniejsze, nie trzęsie się, poza tym jest o wiele bardziej wytrzymałe w sytuacji uderzenia. Musisz sama zastanowić się co bedzie dla CIebie najlepsze w łazience.

Mamy od firmy Rea:

https://lazienka-rea.com.pl/scianka-pry ... m-evo.html

Ten model tylko na długość 120 cm. jest wygodna bo ma z jednej strony wieszak na ręcznik, z drugiej półkę na kosmetyki
Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 478
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Wybór prysznica walk in do łązienki

Postautor: kalinka » ndz mar 31, 2024 7:44 pm

A jak z wyborem baterii do takiego prysznica? Ja się zastanawiam jaki będzie pasował. Co do miejsc gdzie widziałam takie godne uwagi baterie to zobaczyłam na https://sklep.sotbe.com/ . To polski producent, mają świetnej jakości baterie w rozsądnych cenach, różnych kolorach. Myślę, że takie które można dopasować do dosłownie każdej łazienki. Co myślicie o takiej ofercie?
kalinka
 
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 15, 2016 7:51 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron